دلایل زنان نسبت به بی میلی جنسی بازدید ۲۰۰

بی میلی جنسی بدون شک یکی از مشکلات بسیار جدی و شایع شده برای زنان و مردان بعد از ازدواج است که در پی آن با سرد مزاجی و مسائل جبران ناپذیری رو به رو هستیم . در این مقاله ما می خواهیم ۵ دلیل بی میلی جنسی زنان را مورد بررسی قرار دهیم .

بی میلی جنسی دلایل متعدد و گوناگونی می تواند داشته باشد و بعضا بسیاری از آنها ممکن است از روی مسائل روانشناختی ایجاد شوند .

بعضی از زنان به طور قطع همیشه با رفتارهایشان می خواهند مسائلی را به شوهرانشان متذکر شوند که در این صورت اگر مرد متوجه این موضوع نشوند ممکن است زنان علاقه ای به ایجاد رابطه جنسی نداشته باشند لذا زبان زن و داشتن شناخت کافی از وی می تواند تا حدودی این مشکل را جلوگیری کند . اما در این مقاله ما مشکلات جدی تری را مورد بررسی قرار خواهیم داد پس با روشا طب همراه باشید .

اگر شما خواننده گرامی یک زن هستید پیشنهاد داریم که حتی به عنوان یک سرگرمی این مقاله را تا انتها بخوانید . بی میلی جنسی عواقب مختلفی می تواند داشته باشد که یکی از دلایل آن تغییرات بدنی و نداشتن شناخت کافی از مردان است . پس این مشکل را جدی بگیرید و علت آن را پیدا کنید و سپس به درمان آن بپردازید .

دلایل زنان نسبت به بی میلی جنسی

یکی از واضح ترین ، قابل قبول ترین و متداول ترین دلایل طلاق در زوجین بی میلی جنسی در خانم ها می باشد . اگر بی میلی جنسی نادیده گرفته شود ، سریعتر از آنچه که فکرش را بکنید مانند یک آتش گریبانگیر تمام زندگی مشترکتان شده و در ابتدا باعث قهر و آشتی های بسیار و در نهایت منجر به طلاق خواهد شد .

بی میلی جنسی شامل ۷ ماه ابتدای شروع زندگی می شود که در آن زنان تمایلی برای انجام آن نشان نمی دهند . این تمایلات شامل شنیدن ، دیدن و لمس کردن است .

خیال پردازی و قدرت تفکر و درک سه بعدی از شریک جنسی خود به وجود آورنده ی شهوت لازم برای رابطه جنسی است . این دقیقا چیزی است که برای برخی از زنانی که دچار مشکل بی میلی جنسی هستند صدق می کند . اینکه زن نمی تواند دریابد که جسم او در برابر یک جسم سرسخت تر برای ارضای شهوت جنسی تا چه میزان می تواند در رابطه مهم و ضروری باشد . او به مسائل ساده می نگرد و رابطه جنسی را به آن شکلی که باید ببیند نیست و این آغاز شروع بی میلی او خواهد شد .

دلیل اصلی بی میلی زنان به رابطه زناشویی

قبل از پرداختن به دلایل بی میلی جنسی در زنان ابتدا بگذارید کمی از مشکلات مردانه بگوییم .مردان هم همانند زنان دچار بی میلی جنسی می شوند که از آشناترین آنها زود انزالی ، اختلال نعوظ ، شلی آلت و … می باشد . مردانی که از این مشکلات جنسی رنج می برند توانایی و مهارت های لازم را برای ایجاد یک رابطه جنسی ندارند و نمی توانند همسر خود را ارضا کنند و همسر آن ها ارگاسم را تجربه نمی کند به همین دلیل دچار بی میلی جنسی می گردد.

زندگی مشترکی که در آن رابطه صمیمی نیست !

رابطه صمیمی و محبت آمیز که اغلب با لمس کردن و به زبان آوردن احساسات همراه است اگر نباشد باعث می شود ناخوادگاه به شریکتان بی میل شوید و این بی میلی ناشی از نبود صمیمت گرمای عشق و هوس را از بین می برد و کم کم همسرتان یک فرد عادی برایتان می شود . شاید شما زندگیتان را از همان ابتدا با گرمی و عشق اغاز کرده باشید اما به دلایلی بر اساس یک سری اختلافات از همسرتان کناره میگیرید . به مرور زمان اگر این اختلافات حل نشود و قهر کردن هایتان تداوم پیدا کند کم کم از شوق و هیجان ابتدای زندگی می افتید و میلی به همسرتان برای ایجاد یک رابطه جنسی در خود نمی بینید .

 

همچنین بخوانید : روش های به ارگاسم رساندن خانمها

بیشتر بدانید درباره : بهترین زمان برای رابطه جنسی

 

برداشت منفی از تصویر بدنی

توجه داشته باشید هیکل های مردان همانند آنچه که در تلویزیون ها و مجلات می بینید نیست !

مردان زیادی هستند که علاقه ای به پرورش اندام و ساخت یک هیکل سفت و سخت و جذاب ندارند . آنها با نداشتن اضافه وزن و یا داشتن لباس خوب و خوشتیب بودن خود را برای جذب کردن همسرشان کافی می دانند . اما اگر شما زنی هستید که فکر میکنید بی میلی جنسیتان به علت تصویری است که از بدن شوهرتان دارید باید بگویم که کاملا در اشتباه هستید . برخی از زنان مدام فکر میکنند که بدن شوهرشان جذابیت لمس کردن ندارد و رابطه جنسی را سرد انجام می دهند . لذا پیشنهاد می شود تا حد امکان این تصویر منفی را از ذهن خود دور کنید .

بیماری های روانی

یکی دیگر از مشکلاتی که باعث بی میلی جنسی بانوان می گردد بیماری های روانی است . این بیماری های شامل افسردگی ، ترس و اضطراب شدید ، دلشوره داشتن و نداشتن آرامش است . هر کدام از این بیماری ها ممکن است به خودی خود روی سایر سیستم های عصبی بدن هم تاثیر منفی بگذارد و فقط مختص به بی میلی جنسی نیست .اما چنانچه که شما هم با مشکل بی میلی جنسی رو به رو هستید شاید یکی از دلایل آن وجود بیماری های روانی باشد . همچنین اگر از صدا های معمولی مانند آژیر امبولانس یا زنگ آیفون هراس دارید و یا حتی از شنیدن صدای نوزاد دچار اضطراب می شوید هم ممکن است با بیماری روانی مواجه شده باشید که بی شک بی میلی جنسیتان هم از این باشد .

 

گناه پنداشتن رابطه جنسی !!

در کشور ما زیاد گفته و یا شنیده می شود که یکی از دلایل بی میلی جنسی زنان به دلیل مسائل فرهنگی و تربیتی است . زنان با فرهنگی که در آن رشد و زندگی می کنند در می یابند که انجام فعالیت های جنسی بیش از حد گناه و عمل زشت و قبیحی است که مرد باید خود را کنترل کند . در صورتی که مرد شما هر زمان که نیاز داشته باشید باید به رفع نیاز جنسی او بپردازید نه دفع آن . به علاوه یکی از تاکیدات شرعی دین اسلام مبنی است که تاخیر در رابطه جنسی صورت نگیرد . بنابراین با کنار گذاشتن این فرهنگ جا افتاده و خیال پردازی ها و نگرش های منفی سعی کنید که بی میلیتان به این دلایل نباشد .

بیشتر بخوانید :  پانسمان کامفیل و انواع آن

فیزیولوژیک

پایین بودن سطح تستسترون ، استفاده های اشتباه از قرص های ضد بارداری ، کم خوراکی ، انجام فعالیت های نامناسب بیش از حد مانند استفاده طولانی مدت از شبکه های اجتماعی ؛ سایت و غیره … جز دلایل فیزیولوژیک می باشد که باعث بی میلی جنسی می شود .

در آخر اگر یکی از دلایل بی میلی شما به ارگاسم و اوج لذت جنسی نرسیدن است چند راه حل ساده را برای شما پیشنهاد می کنیم :

چند استراتژی که به زنان کمک می کند تا بتوانند بر مشکلات جنسی خود غلبه کنند:

  • شرایط مکانی مناسبی را برای خود فراهم کنید و از انجام رابطه جنسی در اتاقی که فرزند در آن خواب است و یا دید به منظره یا چیزی دارد که جلب توجه می کند و نگرانی شما را تشدید می کند صرف نظر کنید .
  • دوش بگیرید و زیبا و تمیز و اراسته به رختخواب بروید . فراموش نکنید تمیز بودن خود نوعی ارامش خاطر ایجاد میکند و همسرتان هم میل بیشتری به شما پیدا می کند .
  • در رابطه با حالاتی که به شما لذت بیشتری می دهند و باعث تحریک پذیری بیشتر می شوند با همسرتان صحبت کنید .
  • می توانید از مواد چرب کننده و روان گردان برای ارتقا سطح لذت جنسی به اندام های خصوصیتان بزنید و انجام رابطه جنسی را به حداکثر برسانید .
  • خلاق باشید و همیشه به یک شکل سکس نکنید !
  • سعی کنید با بیان صدا هایی به همسرتان بفهمانید از کجا ها لذت بیشتری می برید با این حال با اخلاقیات هم بیشتر آشنا می شوید که برای دفعات بعدی بسیار خوب و مناسب است .
  • از تکنیک های تمدد اعصاب مانند حمام آب گرم قبل از برقراری رابطه جنسی استفاده کنید.

 

 

دلایل زنان نسبت به بی میلی جنسی was last modified: آوریل 12th, 2019 by roshatebadmin
اشتراک گذاری با شما !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان