روش تحریک آقایان قبل از رابطه جنسی بازدید ۲۴۹

مهمترین دلیل ازدواج دو نفر بدون هیچ تعارفی و مقدمه ای رابطه جنسی است که فاکتور های مهم در کنار هم بودن ، به آرامش رسیدن و نیاز به هم داشتن را در زندگی برقرار می سازد .

اینکه هر زن و هر مردی به نوبه خود اهمیت خاصی به انجام این رابطه می دهد از کسی پنهان نیست اما شاید جالب است بدانید برای اقایان از هر کس دیگری این مسله مهمتر است . مردان به دلیل افزایش میزان تستسترون بدن خود به سطح بالایی از هیجانات می رسند که نتیجه آن علاقه شدید به میل جنسی را ایجاد می کند . هر مردی قبل از ازدواج درباره توانایی زن برای تحریک رابطه جنسی آگاه می شود تا مطمئن شود با کسی که خواهان ازدواج با اوست می تواند به نیاز جنسی خود تحقق بخشد . برای خانمها این مقاله تهیه و تنظیم گردیده تا بتوانید با روش های تجریک آقایان قبل از رابطه جنسی اشنا شده و در هنگام نیاز از آنها برای ایجاد یک رابطه جنسی خوب و لذت بخش استفاده نمایید .

برای ایجاد یک رابطه جنسی خوب و رضایت بخش ما بین یک زن و شوهر مقدماتی نیاز است که در صورت چشم پوشی از آنها ممکن است همه چیز خوب پیش نرود . برای مردان چون انجام این مسله در اهمیت ویژه ای قرار دارد لذا خانمها باید نیازهای همسرشان را بشناسند تا با روش هایی که برای مردان شناخته تر شده است بتوانند آنها را بهتر ارضا کرده و نیازشان را برطرف سازند .

صحبت کردن و کشف علایق

اولین مرحله یا روش تحریک پذیری مردان صحبت کردن است . وقتی با عشوه و دلربایی کلمات را بر زبان خود جاری می سازید و چشم از او برنمیدارید مردان به سرعت متوجه این تغییر حالات شما شده و از خود عکس العمل نشان می دهند . با میزان این عکس العمل و یا شدتی که دارد می توان دریافت که انها تا چه میزان تحریک شده اند و خواهان ادامه اینکار هستند . اگر صحبت ها طولانی شود ممکن است موضوعات گره بخورند . بنابراین سعی کنید در هنگامی که موضوع صحبت وارد شاخه دیگری شد با یک بوسه از ادامه اینکار جلوگیری کنید و توجه مردتان را دوباره به سمت خود جلب کنید . 

بیشتر بخوانید : گیاهان تقویتی برای هورمون خانمها

بیشتر بدانید : دلایل زنان نسبت به بی میلی جنسی

ظاهری رویایی

همیشه برای تحریک بیشتر آقایان اولویت را روی ظاهرتان قرار دهید . مردان علاقمند به دیدن شما هستند و اگر این ظاهری که از شما می بینند همانی باشد که مورد پسند آنهاست شک نکنید به نقطه ای از تحریک پذیری مطلوب آنها را رسانده اید .

مردان به طور کلی شیفته ظرافت های زنانه هستند و زنانی که تمایل به مردانه نشان دادن خود دارند را نمی پسندند چرا که خود تمام این خل و خوی ها را در خود دارند و می خواهند آنچه که ظریف و لطیف تر است را در زنان ببینید . شما با ظاهرتان سعی در جلب توجه او کنید تا به این ترتیب برای یک رابطه جنسی پیش مقدمه خوبی را انجام داده باشید .

برای لباس های خود اگر از قبل اطلاعات کافی دارید که او چه جور سلیقه و علایقی دارد که مسله حل است اما اگر از سلیقه همسرتان بی خبرید جنس های ظریف و کاملا زنانه مانند ابریشم، ساتن، مخمل، اورگاندی ، کتان، پشم لطیف، لینن، بافت های ظریف را برای لباس هایتان انتخاب کنید و با توجه به مد روز آنها را بدوزید . برای رنگ لباستان هم از رنگهای ملایم و روشن استفاده کنید . فراموش نکنید استفاده از رنگهای تیره و جیغ برای قبل از رابطه جنسی میتواند خشن باشد و از عاشقانه بودن آن کم کند . 

آرایش و زیورآلات

ارایش کردن و استفاده از جوهرات و زیورآلات جز ناپذیر هر زنی باید باشد . بگذارید اینطور بگویم که اگر یک زن برای دلربایی و جلب نظر همسر خود آرایش نکند و طلا به دست نیاندازد ، پس چه کسی باید اینکار را بکند !

اما برای استفاده از لوازم آرایش و زیورآلات چند مسله را رعایت کنید . ابتدا سعی کنید در آرایش کردن افراط نکنید . خط چشم را آنقدر زیاد و طولانی نکشید که نتیجه عکس بدهد .دوم اینکه برای آرایش کردن خود فقط به یک قسمت بسنده نکنید . از لاک هم استفاده کنید . اما تا حد امکان ناخن مصنوعی به کار نبرید . برای جواهراتی که هم استفاده می کنید این را هم در نظر بگیرید که چند موردی که همسرتان آنها را در مناسب های خاص خریده است استفاده کنید . مثلا جواهری که در سالگرد ازدواجتان خریده با جواهری که به مناسبت روز زن خریده است متفاوت بوده و سعی کنید مناسب های خودتان را اولویت اول قرار دهید .

لباس زیر مهیج و برجستگی بدن

بیشتر مردان با تماشای برجستگی های بدن همسرشان تحریک می شوند لذا حتما باید لباس هایی بپوشید که این برجستگی ها را تا حد امکان بیشتر نمایان سازد. شاید این اولین موردی باشد که هر زنی بدون هیچ آگاهی می داند که روش تحریک آقایان قبل از رابطه جنسی دیدن آنها با لباس زیر است ، مخصوصا که لباس زیرشان جدید و با طرح و رنگ مهیج باشد .

استفاده از لباس زیرهایی که بدنتان را برجسته تر و زیباتر نشان می دهد یک عامل خوب و موثر برای جلب نظر مردا هاست .

مالش و ماساژ دادن اعضای بدن مرد

یک موسیقی ملایم و آرامشبخش پخش کنید . هوای اتاق را خوشبو کنید و سعی کنید با تمیز نگه داشتن محیط احساس رضایت همسرتان را برانگیزید . خیلی عالی است اگر قبل از انجام یک ماساژ و لمس قبل از شروع رابطه جنسی هر دویتان دوش گرفته باشید و خستگی کار و روزمرگی از تنتان در برود . سپس همسرتان را دمر بخوابانید و با حرکات ساده ای مانند قلقلک کوچک ، بشکان ، لغزاندن دستتان روی پوست ، ماساژ شانه ها و زمزمه عاشقانه مانند دوستت دارم پشت گوش همسرتان را قبل از رفتن به رختخواب انجام دهید . با اینکار او را عاشقانه نزد خود می خوانید و برای شروع یک رابطه جنسی او را ترغیب می کنید .

شاید این محصول به کارتان بیاید : دستگاه وکیوم مردانه برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه 

بیشتر بدانید : حقایق جنسی و زناشویی جالب 

لمس آلت تناسلی مردانه قبل از شروع رابطه جنسی

این یکی از موثر ترین و قوی ترین حالات تحریک آقایان است که بسیاری از خانمها برای انجام دادن آن خجالت می کشند . برای شروع می توانید به آلت مردانه نگاه نکنید و با دستتان آن را مالش دهید . این روش بسیار ساده و راحت است و پس از مدتی شاید همسرتان نیز به شما کمک کرده و با تغییر پوزیشن و یا حالات چهره اش به شما بفهماند که اکنون چه می خواهد .می توانید برای لذت بیشتر و تحریک پذیری بیشتر همسرتان از روغن زالو و خراطین هم استفاده کنید .

در حین این کار عکس العمل های او را زیر نظر بگیرید تا بفهمید از کدام ماساژ بیشتر لذت می برد و یا سوال کنید که چه طور ماساژ بدهم بهتر است؟

برای ماساژ آلت انگشتان خود را دور آلت او حلقه بزنید و کمی فشار دهید سپس دستتان را جلو و عقب کنید و سعی کنید با انجام کارهای کششی آن را پیچ و خم دهید . سپس جای خود را تغییر دهید مثلا کنار او قرار بگیرید یا در حالی که آرنج شما روی سینه او قرار گرفته و دستانتان روی بدن اوست اینکار را انجام دهید . هدف از این مقاله اموزش رابطه جنسی نیست اما در همین مقال می گنجید تا بعضی از روش های شروع رابطه جنسی را شرح دهیم .

 

 

 

روش تحریک آقایان قبل از رابطه جنسی was last modified: آوریل 19th, 2019 by roshatebadmin
اشتراک گذاری با شما !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان