معجزه عطر جنسی در رابطه بازدید ۴۱۲

عطر جنسی همانطور که از نامش پیداست باعث تحریک افراد در رابطه جنسی می گردد . عطر جنسی با بوی خود باعث افزایش میل جنسی بین دو طرف می شود . ابتدا عطر را به خود زده و در هنگام تماس با جنس مخالف خواهید دید که او جذب عطر شما خواهد شد که البته با توجه به نوع رایحه و میزان ماندگاری عطر عکس العمل شریکتان متفاوت خواهد بود .

لازم به ذکر است که عطر جنسی به تنهایی عامل تحریک جنسی نخواهد بود و در هنگام رضایت و داشتن میل افراد این عطر همه چیز را افزایش می دهد . از میل جنسی شریکتان گرفته تا میزان ابزار علاقه وی به شما و حتی تحریک شدن هوش و حواسشان.

معجزه عطر جنسی در رابطه

عطر جنسی با رایحه های مختلف برای سلیقه های مختلف چه برای خانم ها و چه برای آقایان باعث ایجاد کشش بیشتر بین دو جنس می گردد . عطر رایحه خاصی دارد که به هنگام بوییدن تمایلات جنسی بیشتر نمایان می شود و رابطه جنسی را شدت می بخشد . عطر جنسی دقیقاً برعکس تمام غذاهای لذیذ و شیرینی ، یک مکمل عالی برای تکمیل سبد رایحه یک فرد است. جای تعجب نیست که مغازه های عطر در سراسر جهان ، چه قدیمی و چه جدید ، همگی برای ادای احترام به این بازار بسیار زیبا و غریب ، اقدام به تولید عطرهای خاص خود کرده اند.

به غیر از حمام کردن ، همه ما بو طبیعی خود را داریم که برای تبلیغات جنسی ما بسیار مهم است. اگرچه عطر و بوی طبیعی همه ی انسان ها در واقع بستگی به ترکیبی از عوامل های مختلف است ، از ژن ها و هورمون های شخصی ما گرفته تا باکتری ها ، عادت های بهداشتی ، محصولاتی که ما از آنها استفاده می کنیم و سایر عوامل محیطی. از این میان ، رژیم غذایی اغلب بیشترین تأثیر را دارد.

حس بویایی ، تأثیرگذارترین احساس بدن ما است که بر احساسات و حافظه تأثیر می گذارد ، اما این شکل از ضمیر ناخودآگاه ارتباطات در آیین حیاط مورد استفاده قرار نمی گیرد. درک چگونگی شیمی فراتر از آنچه که چشم را برآورده می کند ، و چگونه عطرها می توانند نقش غریزی در بازی جذابیت جنسی داشته باشند ، کم کم به ایجاد ارتباط معتبر و سکسی با شریک زندگی شما کمک می کند.

رابطه عطر جنسی و عشق

عشق ، رابطه جنسی و شهوت به طور غیرقابل تفکیک با عطر پیوند دارند. در واقع عطر ، قدرت شهوانی را به داستان سرایی ما تبدیل می کند – به فرهنگ پاپ ، ادبیات و فیلم. در طول تاریخ موارد بسیار زیادی وجود دارد که به ما می گوید هر کاری در رابطه جنسیتان به نظر خوب می آید انجام دهید .

این لحظه شیرین زناشویی که احترام به سنت عشق و علاقه و شهوت است قطعا باید خاطره انگیز ثبت شود . و مطمئناً عطر سازان مدرن نیز به همین ترتیب ارتباط جنسی و عطر و بوی را در مبارزات تبلیغاتی-بهتر- سر رقابت با یکدیگر گرفته اند . آنها می دانند که چقدر شما به عطر جنسی و رابطه تان اهمیت می دهید .

کارشناسان روابط امروز ، روان درمانی و آروماتراپیست هستند. همچنین از عطرسازی استراتژیک برای تقویت زندگی عاشقانه دفاع می کنند. ما می گویم چه انگیزه بهتری در ایجاد یک رابطه جنسی مهمتر از عطر جنسی است ؟

شما با کسی وارد رابطه جنسی خواهید شد که عاشقش هستید . عطر طنابی است که در هنگام نزدیکی حافظه تان را قوی تر خواهد کرد . محال است با عطر جنسی این شب از یاد ببرید .

شاید مقالات زیر را هم بخواهید مطالعه کنید :

چرا رابطه جنسی لذت بخش است ؟

از اختلالات جنسی زنانه چه می دانید؟

آنچه باید درباره رضایت جنسی بدانید !

۱۰ روش تقویت میل جنسی !

 

اثرات عطر جنسی روی زنان

اثرات عطر بر پاسخ جنسی در زنان با استفاده از اقدامات ذهنی و فیزیولوژیکی برانگیختگی جنسی و خلقی مورد بررسی قرار گرفت. پاسخ ها از شرکت کنندگان زن در سه شرایط مختلف عطر (عطر زنانه ، عطر مردانه و یک ماده “خالی” یا خنثی) بدست آمد ، زیرا فیلم های وابسته به عشق شهوانی و جنسی خنثی را مشاهده می کردند و درباره موقعیت های جنسی تخیل می کردند.

هر زن دو بار مورد آزمایش قرار گرفت: در مراحل میانی و فصلی دورانی از چرخه قاعدگی. اثرات مرحله چرخه قاعدگی آشکار بود.

آمار بدست آمده از گزارش نشان دهنده تحریک جنسی بیشتر و خلق و خوی مثبت بیشتر در طول دوره تخمک گذاری نسبت به مرحله فولیکولار است. نتایج نشان داد که اثر مثبت عطر مرد در برانگیختگی دستگاه تناسلی در طول خیال وابسته به عشق شهوانی بیشتر هویدا بود .

عطر های طبیعی

قدرتهای جذاب (هورمونهای جنسی معطر) غالباً اغراق شده اند، به ویژه توسط تبلیغ کنندگانی که سعی در فروش عطرها و اسپری های مبتنی بر عطر جنسی دارند که آنها ادعا می کنند مردان را برای زنان غیر قابل مقاومت می کنند.

یافته های تحقیقاتی گسترده ای که در مورد حساسیت زن نسبت به فرمون های مرد انجام شده است ، همچنین باعث شده تا برخی از مردان این باور را داشته باشند که بوی عرق طبیعی آنها برای خانم ها بسیار جذاب است.

در واقع زنان نسبت به بو های مرد ، به ویژه در هنگام رابطه جنسی بسیار حساس هستند ، اما بسیاری از فرضیات محبوب درباره تأثیر این بو ها نتیجه نادرست از تفسیر و ساده سازی بیش از حد نتایج تحقیقات است.

تمام بوهای مردانه به همان اندازه جذاب نیستند ، و برخی از اسطوره ها ناشی از سردرگمی قابل فهم درباره نام آنها هستند. بو مردانه و آندروستنون مشابه آندروستول نیست.

آندروستنول رایحه ای است که توسط عرق تازه مردانه تولید می شود و برای خانم ها جذاب است. آندروستنون توسط عرق نر پس از قرار گرفتن در معرض اکسیژن تولید می شود – به عنوان مثال وقتی تازه کمتر است – و توسط خانم ها بسیار ناخوشایند تلقی می شود .

بنابراین ، مردانی که اعتقاد دارند که بوی بدنشان از نظر طبیعی جذاب است ، خود را فریب می دهند ، مگر اینکه مرتباً عرق تازه و برهنه یا لباس خود را عوض کرده و هر ۲۰ دقیقه یکبار لباس خود را عوض کنند تا اثری از عرق اکسیده نشود. به طور کلی ، آندروستون دفع کننده زن برجسته ترین بو بدن است ، زیرا بوی تازه عرق آندروستول خیلی سریع از بین می رود. از نظر عطر و بوی ، مرد عرق کرده به احتمال زیاد در اکثر خانمها برای بسیاری از خانمها جذاب نیست .
شاید این محصولات فروشگاه روشا طب به کارتان بیاید :

 

 

معجزه عطر جنسی در رابطه was last modified: آگوست 20th, 2019 by roshatebadmin
اشتراک گذاری با شما !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان