مزایا و معایب تشکچه برقی ؛ حسی توام با آرامش بازدید ۴۳۵

تا الان تحقیقات زیادی درباره تشک برقی نشده است اما اطلاعات مفیدی درباره این محصول وجود دارد. در این مقاله سعی می کنیم مزایا و معایب تشکچه برقی را بیان کنیم.

مزایای تشکچه برقی

تشک های برقی پیشرفته از سیستم با ولتاژ پایین استفاده می کنند. این محصول نسبت به مدل قدیمی خود ایمن تر است. به این دلیل که در مدل های قدیمی از سیستم برق مستقیم استفاده می شد. اما در نمونه های جدید این تشک برقی ، چنین چیزی دیده نمی شود. این گونه تشک ها ترانسفور ماتور دارند که ولتاژ واردشده به تشک را پخش می کند.

حتی شما می توانید سیستم گرمایشی خودرا در هنگام شب خاموش کنید. ودر عوض از تشک برقی نهایت استفاده را ببرید.

استفاده از تشک برقی گرمای یک نواختی را در اختیارتان قرار می دهد.

تشکچه  برقی برای افرادی که از درد های مفصلی رنج می برند بسیار مفید است.

معایب تشکچه برقی

از معایب تشکچه برقی باید به این نکته اشاره کرد که استفاده از ان ممکن است باعث سوختگی و یا برق گرفتگی شود. البته جای نگرانی نیست زیرا این تشک های برقی دارای استاندارد و ایمنی بالایی هستند. برخی از ان ها محافظت بیش از حدی درمقابل سوختگی دارند. ولی استفاده نادرست ازاین محصول نیز می تواند با مشکل ساز شود. بعضی از افراد درهنگام خوابیدن بر روی تشک برقی با حیوان خانگی خود می خوابند. که این کار  بسیار خطر ناک است زیرا در هنگام خوابیدن اگر حیوان به تشک برقی چنگ بزند و یا او را بجود ؛ به سیستم های برق صدمه وارد می کند ، این کار باعث می شود سلامتی فرد به خطر افتد.

این تشک برای افراد معلول و کودکان و افرادی که به گرما حساس هستند گزینه مناسبی است و به انها پیشنهاد می شود. استفاده از تشک برقی زمانی در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل می اورد که فقط ازاین وسیله استفاده شود و دیگر وسایل گرمایشی خاموش باشند در غیر این صورت مصرف انژی نه تنها کم نمیشود بلکه بالاتر نیز خواهد رفت

مزایا و معایب تشکچه برقی

تشکچه برقی راه حلی برای بیخوابی های شبانه

طبق گزارش های به دست امده استفاده از تشک برقی باعث میشود که افراد خواب بهتری را تجربه کنند و هنگام بیداری از خواب احساس خوشایندی داشته باشند.

بنابر اعلام برخی از فروشگاه های بزرگ اینترنتی گرما اصلی ترین شفا دهی را در تسکین درد دارد. براساس این استدلال تشکچه های برقی ساخته شدند. البته این نهایت مزیت این محصول نیست. این محصول دارای مزیت های دیگری هم هست که عبارت اند از…

کمک های درمانی به هنگام خواب

تشک های برقی با حرارت مستقیمی که عضلات وارد می کنند درد ، اسپاسم  ، خستگی و هرگونه اسیبی که در ناحیه پشت و گرفتگی عضلات وجود دارد را برطرف می سازند. استفاده از  تشک های برقی  در بهبود بیماری هایی مانند ارتروز موثر است. درون این تشک های برقی المنت هایی نصب شده است که انرژی الکتریکی را به گرما تبدیل کرده و از ان برای گرم کردن نقطه ای متمرکز از بدن استفاده می شود. با استفاده از تشک برقی نه تنها می توان  یک شب عالی را پشت سر گذاشت ، بلکه گرما را به سمت گردن ،  پشت ، شانه ، و عضلاتی که بیشتر مواقع خسته و اسیب پذیر تر هستند متمرکز می کرد.

مزایا و معایب تشکچه برقی

به سبکی پر

در زمستان وقتی که وسایل گرمایشی با بالاترین حد توان خود کار نکنند نمی توان از گرمای مطبوع در همه جای خانه بهرمند شد. این امر هزینه مصرف انرژی را بالا می برد. تشکچه برقی این تنظیم انرژی را به صورت هوشمند و عالی انجام می دهند. همه این تشک ها قابلیت تنظیم یک نواخت گرمارا دارند. به همین دلیل برای افراد گرمایی و سرمایی مناسب است. اکثر پژوهشگران بر این اعتقادند که خوابیدن در دمای پایین و اتاق خنک باعث داشتن خواب بهتر می شود.

کسانی که از این تشک های برقی استفاده می کنند می توانند با تنظیم سیستم گرمایی با درجات پایین تری در رختخواب خود استراحت کنند و خواب راحتی داشته باشند. قیمت اغلب  تشک های برقی بین ۱۰۰ تا ۷۰۰ تومان است با خرید ان می توانید تا حدالامکان در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

تشک های خانه خراب کن!

حشرات بسیار ریزی درخانه ها وجود دارند بنام داست مایت ها  که از مرده  پوست ها و موهای ریخته شده تغذیه می کنند. بهترین مکان برای زاد و ولد این حشرات ، رختخواب مرطوب افراد است ، این موجودات از عوامل مهم در مبتلا شدن به الرژی و مشکلات تنفسی هستند تشکچه های برقی به دلیل کاهش رطوبت و تولید گرمای خشک فقط قادر اند نیمی از ان ها را ازبین ببرند و تعداد ان هارا به نصف برسانند. مزیت دیگر تشکچه های برقی نسبت به تشکچه های معمولی این است که تشکچه های برقی رویه ای جدا شونده دارند و قابل تعویض و شست و شو هستند. حتی میتوان انهارا تا حرارت ۳۰درجه در درون لباس شویی قرار داد.

مزایا و معایب تشکچه برقی

امنیت تشکچه های برقی چگونه است؟

تشکچه برقی با برق شهری کار می کند. سیستم هایی با ولتاژ پایین و دمایی کنترل شده مانع ایجاد سوختگی یا اسیب پوستی می شود. تشک های قدیمی از جریان مستقیم برق استفاده می کردند. و این ، خطر بروز سوختگی را بیشتر می کرد.

مزایا و معایب تشکچه برقی

تشکچه های برقی با استفاده از ترانفور ماتور ولتاژ را در سطح تشک پخش می کنند بعضی از مدل های پیشرفته تر حتی محافظ داخلی برای کنترل مدار در برابر گرمای بیش از حد را نیز دارند. در صورت وجود هر گونه مشکل به صورت اتوماتیک خاموش شده و از گرم شدن بیش از حد جلو گیری می کنند. اگر میخوایید این محصول را استفاده کنید باید همه وسایل گرمایشی خود را خاموش کنید زیرا با استفاده از تشک برقی  و تنظیم ان رختخواب شما گرم است و شما خواب بهتری را تجربه می کنید و از خواب خود لذت بیشتری را خواهید برد.

مزایا و معایب تشکچه برقی

این تشک ها ساخته شدند تا زندگی لذت بخش تری برای افراد به وجود اورند. البته باید در نظر داشت که سایز تشک های برقی از اهمیت ویژه ای برخوردار است  معمولا این محصول را  براساس سایز و اندازه تقسیم بندی می کنند. برای مثال برای ناحیه پشت یا گردن تشکی برقی با حداقل عرض ۶۰ و طولی ۱۵۰ سانتی متری لازم است. تشکچه برقی وسیله موثر در صرفه جویی انرژی است و با دیگر وسایل گرمایشی بسیار متفاوت است اگر از دردهای عضلانی رنج می برید بهترین گزینه تشکچه برقی است.

 

 

مزایا و معایب تشکچه برقی ؛ حسی توام با آرامش was last modified: دسامبر 26th, 2018 by Webnita
اشتراک گذاری با شما !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان