متوسط سایز آلت تناسلی مردانه بازدید ۳۱۱

بررسی اجمالی متوسط سایز آلت تناسلی

این موضوعی است که بسیاری از آقایان در برخی از مواقع درباره آن زیاد سؤال کرده اند: اندازه متوسط آلت تناسلی مرد چیست؟ و به طور کلی اندازه متوسط و طبیعی آلت مردانه چقدر است ؟

طبق یک مطالعه منتشر شده در مجله بریتانیایی اورولوژی بین المللی (BJUI) ، طول متوسط آلت تناسلی مردانه ۹ سانتی متراست ، در حالی که میانگین طول یک آلت تناسلی در حالت نعوظ ۱۳ سانتی متر است.

متوسط قطر ۳ سانتی متر اینچ برای آلت تناسلی مردانه و طول ۱۳ سانتی متر برای آلت تناسلی مردانه است. همچنین طول دور الت تناسلی در بعضی موارد (فیزیک یا ژنتیک بدن ) تا ۴ سانتی متر خواهد رسید .

در این مقاله با ما همراه شوید تا در مورد اندازه آلت تناسلی مرد ، چقدر اندازه برای رضایت جنسی اهمیت دارد و اگر نگران هستید که آلت تناسلی شما خیلی کوچک باشد چه کاری باید انجام دهید.

پژوهشگران چه می گویند ؟

تحقیقات BJUI از ۱۷ منبع اطلاعاتی شامل افرادی که برای آزمایش و تست آمده بودند استفاده کرده است ، و شرکت کنندگان در این مطالعه بیش از ۱۵۰۰۰ مرد بودند. علاوه بر میانگین های ذکر شده قبلی ، تجزیه و تحلیل اندازه ها نمودار شده و آنها را در تحلیل بندی ها بعدی قرار داده است.

به عنوان مثال ، ۹۵ نفر از آقایان شرکت کننده در این آمار الت تناسلیشان ۱۶ سانتی متر بود . این بدان معنی است که از ۱۰۰ مرد ، فقط پنج نفر دارای آلت تناسلی طولانی تر از ۱۶ سانتی متر هستند.

به همین ترتیب ،قطر آلت تناسلی اقایان شرکت کننده فقط ۵ درصد آنها ۷ سانتی متر بود . بدین معنی که از هر ۱۰۰ مرد فقط پنج مرد دارای آلت تناسلی بزرگتر از ۳ سانتی متر طبیعی بود .

مطالعات دیگر نتایج مشابهی را ارائه داده اند. یک مطالعه منتشر شده در مجله ارولوژی همچنین نشان داد که طول آلت تناسلی در هنگام بزرگ بودن پیش بینی پیش بینی کننده طول آن نیست. به عبارت دیگر ، مردان می توانند نعوظ هایی با اندازه مشابه داشته باشند ، اما آلت تناسلی های شفاف با اندازه های مختلف دارند.

بیشتر بخوانید : گیاهان تقویتی برای هورمون خانمها

بیشتر بدانید : دلایل زنان نسبت به بی میلی جنسی

بیشتر بخوانید :۱۰ روش تقویت میل جنسی

چگونه اندازه آلت تناسلی خود را اندازه گیری کنیم ؟

طول را از بالای آلت تناسلی خود تا نوک غده های خود اندازه بگیرید.

قسمت بالای آلت تناسلی شما همان جایی است که به استخوان استوانه ای شکل الت شما متصل می شود. نوک غده های شما قسمت گرد در انتهای آلت تناسلی شما است. هنگام اندازه گیری ، هر چربی را در مقابل استخوان پیبی خود فشرده کنید. همچنین ، طول اضافی مربوط به یک پوست ختنه گاه را اضافه نکنید. محور اطراف پایه یا وسط شافت را اندازه گیری کنید.

آیا اندازه آلت تناسلی اهمیت دارد؟

نگرانی ویژه برخی از مردان این است که آیا آلت تناسلی جنسی برای خود و شریک زندگی خود رضایت بخش خواهد بود. برخی از مردان نیز ممکن است نسبت به نحوه برهنه بودن خود نگران باشند. وقتی صحبت از رابطه جنسی می شود ، الت بزرگتر ممکن است همیشه بهتر نباشد.

در مطالعه‌ای در مجله PLOS OneTrusted Source ، محققان با ۷۵ زن فعال جنسی در مورد اندازه آلت تناسلی که برای یک شب ایستاده و برای یک رابطه طولانی مدت ترجیح می دهند ، مصاحبه کردند.

به زنان ۳۳ مدل آلت تناسلی ۳ بعدی با اندازه های مختلف ساخته شده از پلاستیک آبی نشان داده شد تا نژاد خاصی پیشنهاد نشود.

متوسط ​​اندازه مورد نظر خانمها در این مطالعه یک آلت تناسلی راست بود که ۶٫۴ اینچ طول و ۵ اینچ در محیط برای یک برخورد یک بار است.

برای یک رابطه طولانی مدت ، اندازه متوسط ​​ترجیح داده شده توسط خانمها آلت تناسلی است که ۶٫۳ اینچ طول و دور آن ۴٫۸ اینچ است.

هر دو گزینه فقط کمی بزرگتر از حد متوسط ​​بودند.

یک مطالعه مشابه دیگر درباره ترجیحات زنان ، که در BMC Women’s Health Trusted Source منتشر شده است ، نشان داد که بستن آلت تناسلی برای رضایت جنسی برای آنها مهمتر از طول است.

درک یک مرد از اندازه آلت تناسلی خودش می تواند بر اعتماد به نفس و تصویر مثبت بدن تأثیر بگذارد. مردانی که نسبت به اندازه آلت خود آگاه هستند ، چه در حالت نعوظ و چه در حالت نعوظ آن ، ممکن است اختلال نعوظ ناشی از اضطراب و سایر مشکلات عاطفی را تجربه کنند.

درمانگرانی که با مردانی که دارای این نوع خودآگاهی هستند ، غالباً متوجه می شوند که درک یک شخص از “خیلی کوچک” با آنچه نشان می دهد فرقی نمی کند.

یکی از منابع معتبر مطالعاتی نشان داد که از ۶۷ نفر از مردانی که نگران کوچک بودن الت تناسلی خود هستند هیچکدام تصمیم نگرفتند که آلت تناسلی را به اندازه کافی کوتاه در نظر بگیرند تا طول آلت تناسلی را توصیه کند.

آیا می توانم اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهم؟

تصمیمی برای تلاش برای افزایش اندازه آلت تناسلی شما باید با مشورت متخصص اورولوژی گرفته شود. مطالعه مجله ارولوژی توصیه می کند که فقط مردانی با طول آلت تناسلی شفاف کمتر از ۱٫۶ اینچ یا آلت تناسلی نعوظ کمتر از ۳ اینچ باید به عنوان کاندیدای درمان طولانی مدت آلت در نظر گرفته شوند.

قبل از پیگیری گزینه های خود ، شما باید یک ارزیابی روانشناختی دریافت کرده و در مورد نگرانی های خود با یک درمانگر صحبت کنید.

شما و پزشک معالج خود باید به سؤالاتی از قبیل “آیا آلت تناسلی غیرعادی کوچک دارید ، یا در اندازه متوسط ​​نزدیک است؟” و “آیا برداشت غیرواقعی از آلت تناسلی خود یا عقاید غیرواقعی در مورد آنچه که یک آلت تناسلی متوسط ​​وجود دارد ، دارید؟ است؟”

قبل از هرگونه درمان ، باید مشاوره روانشناسی را امتحان کنید.

اگر قصد درمان را دارید ، گزینه های دیگری دارید.

یک نوع عمل جراحی روی رباط انجام می شود که آلت تناسلی شما را به استخوان پیبی داخل بدن متصل می کند. این عمل اجازه می دهد تا بیشتر آلت تناسلی شما خارج از بدن شما گسترش یابد.

جراحی شامل پیوند پوستی در اطراف شاخه آلت تناسلی مرد برای افزایش جابجایی نیز امکان پذیر است.

برخی از مردان از لیپوساکشن اطراف استخوان pubic خود بهره مند می شوند تا به برجسته تر شدن بخشی از آلت تناسلی خود توسط یک پد چربی کمک کنند.

پروتزهای آلت تناسلی بادی ، که به صورت جراحی در آلت تناسلی مرد قرار می گیرند ، در درمان اختلال نعوظ و طولانی شدن آلت نیز مؤثر هستند.

اگر علاقه مند به روشی هستید که آلت تناسلی شما را گسترده تر یا طولانی تر کند ، با پزشک متخصص که تجربه زیادی در انجام این روشها دارد مشورت کنید. همچنین باید نسبت به تبلیغات آنلاین در مورد قرص ها ، کرم ها و سایر روش های درمانی که نتایج شگفت انگیزی را ارائه می دهند ، احتیاط کنید.

نکاتی برای تصویر مثبت از بدن

اگر از بدن خود ناراضی هستید ، چه اندازه آلت تناسلی شما باشد و چه از نظر قسمت دیگری از شما ، این نکات مفید را برای احساس بهتر در مورد خودتان امتحان کنید:

روی ویژگی ها و قسمت های بدنی که دوست دارید مانند شانه های پهن یا یک لبخند زیبا تمرکز کنید.
وزن سالم خود را حفظ کرده و تمرینات قدرتی را در برنامه تمرینی خود بگنجانید. اگر مناسب و سالم به نظر می رسید ، ممکن است احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید.
همیشه این مسله را فراموش نکنید که اگر آلت شما کوچک است شما می توانید بدون توجه به اندازه آلت تناسلی شریک جنسی رضایت بخش باشید.
خود را با ورزشکاران ، مدل ها و بازیگران مقایسه نکنید. شما تصویری ناسالم و غیرواقعی از آنچه طبیعی است و چگونه باید نگاه کنید ، ایجاد خواهید کرد.
وقت و انرژی بیشتری را صرف تعقیباتی کنید که پاداش می گیرید ، چه ورزش ، سرگرمی ، مسافرت و چه فعالیت های دیگر. عزت نفس پایدار از صفات غیرفیزیکی مانند خلاقیت ، شعور و ارزشهای شما ناشی می شود.

 

شاید این محصولات فروشگاه روشا طب به کارتان بیاید :
متوسط سایز آلت تناسلی مردانه was last modified: اکتبر 1st, 2019 by roshatebadmin
اشتراک گذاری با شما !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان