لارجرباکس بخرید ! بازدید ۴۲۱

اکستندر یا همان لارجرباکس دستگاهی است که می تواند باعث افزایش طول عضو تناسلی از ۴ تا ۵ سانتی متر و همچنین قطر را به ۱٫۵ تا ۲ سانتی متر افزایش دهد .
لارجرباکس به درمان زودانزالی (شل بودن کمر) و درمان مشکلات نعوظ (عدم سفتی لازم در زمان نزدیکی) هم کمک خواهد کرد . برای نتیجه گیری از دستگاه اکستندر باید روزانه به مدت ۱۰ الی ۲۰ دقیقه از آن استفاده کنید .
* تمامی نتایج بصورت دائمی ، مادام العمر و بدون بازگشت میباشد. استفاده از این دستگاه سالها صورت گرفته و از همه نظر کارآیی خود را پس داده است.

خرید دستگاه لارجرباکس از فروشگاه روشا طب

پیش از خواندن ادامه این مقاله شما می توانید از طریق دکمه زیر این محصول را خریداری نمایید .

تحویل لارجر باکس در تمام نقاط ایران ، پرداخت وجه پس از تحویل کالا ، ارسال ۲ ساعته در تهران

دستگاه اکستندر مگنت دار یک وسیله ای پزشکی برای بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان می باشد . این دستگاه به گونه ای طراحی شده که باعث میشود آلت تناسلی شما را بسته به میزان استفاده در حالت ایستاده نگه داشته و مشکل کوچک بودن و شلی آلت را بر طرف کند . این دستگاه باید روزی ۴ تا ۸ ساعت استفاده شود. البته شما می توانید بیشتر از مدت زمان گفته شده از دستگاه استفاده نمایید اما پیشنهاد ما این است که هر ۲ ساعت یکبار به آلت استراحت داده و مجددا استفاده کنید . در اخر پس از استفاده ی چندین ماهه بین ۱۴ تا ۱۸ سانتی متر در حالت نعوظ افزایش سایز خواهید داشت که این میزان را ما تضمین خواهیم کرد . دستگاه اکستندر ضمن مجوز دار بودن یک روش علمی به دور از هرگونه قرص و مواد شیمیایی می باشد . شما می توانید همین حالا دستگاه اکستندر مگنت دار را از فروشگاه روشا طب خریداری نمایید .

برخی از امکانات و قابلیتها:

۱- افزودن به درازا و طول ، تاثیر گذاری در ضخامت و سختی
۲- تاثیر در افزایش سایز کلی به شکل دائمی ، با کاربردی آسان و بدون درد و عوارض جا
۳- تاثیر در افزودن به حالت سفتی هر چه بیشتر
۴- تاثیر در رسیدن قویتر به حالت اوج لذت
۵- تاثیر در خون رسانی بهتر
۶- تاثیر در میزان و شدت جریان خون
۷- ترقی در کیفیت ، استقامت و میل
۸- تاثیر در رفع انحرافات و انحنا بدون نیاز به جراحی
۹- درمان زود انزالی
۱۰- ارسال رایگان و سریع برای تهران و شهرستان

نحوه کارکرد اکستندر یا لارجرباکس

اکستندر بر اساس عمل کشندگی بر روی آلت تناسلی باعث افزایش می شود تا بتواند بصورت طبیعی سایز آلت تناسلی را افزایش دهد . قابل توجه است هنگامی که شما از این دستگاه استفاده می کنید همه سیستمهای موجود در عضو تناسلی از جمله ماهیچه ها و سیستم های عصبی تقویت می شوند . به وسیله ی استفاده از این دستگاه و یکسری درمانهای تکمیلی توسط پزشک، قادر به بهبود مکانیزم نعوظ و انزال خود خواهند بود.

در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشاندن نواحی طاس و بی مو اسـتفــاده میشود.

مثلا” زنان بیرمانی برای درازکردن گردن خود از این متد استفاده می کردند در جوامع و فرهنگهای قدیمی از کشش برای بزرگ کردن اندامهــای گوناگون بدن استفاده میشود. مثلا” زنان قبیله ی پادوانگ (padouang) در برمه که به زنان زرافه ای معروف شده اند با استفاده ازروش کشش، گردن خود را دراز می کنند یا قبایلی در آفریقا و آمازون با استفاده از هـمین روش لبها وگوشهای خود را بزرگ می کنند.آنها برای این کار وزنه هایی را به قسمتهای مورد نظر بدن خود آویزان می کنند.

 

 

لارجرباکس بخرید ! was last modified: ژانویه 21st, 2019 by roshatebadmin
اشتراک گذاری با شما !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان