سرویس ویدیوهای روشا طب بازدید ۳۷۲

نظر به استقبال چشمگیر و روز افزون استفاده کاربران ایرانی از  سایت های اجتماعی فارسی زبان و سرویس های ایرانی ، فروشگاه اینترنتی روشا طب برآن شد تا با تکیه بر تجربیات خود که به مدد صدها هزار کاربر ایرانی در سایت های دیگر فراهم آمده است، سرویس ویدیوهای آموزشی را راه اندازی نماید.

هدف از برپایی این بخش پاسخگویی به نیاز آموزشی استفاده صحیح از محصولات ، تیزهای رسمی ، مطالب علمی و پزشکی و … می باشد .

 

سرویس ویدیوهای روشا طب چیست ؟

سرویس ویدیوهای فروشگاه اینترنتی روشا طب شامل بخش ویدیوهای آموزشی و اطلاع رسانی می باشد . ما این بخش را برای مشتریان روشا طب در نظر گرفته ایم که در راستای خرید محصولات بتوانند آموزش تصویری محصول را هم تماشا کنند .

هر مشتری پس از مشاهده صفحه محصول به دو روش کیو آر کد و تب مخصوص نمایش ویدیو می تواند ویدیوی آموزشی محصول را در صورت موجود بودن تماشا کند . این بخش نیازمنده بهبود و ساماندهی عظیمی می باشد که ما قصد داریم طی یک بازه زمانی این بخش را ارتقا دهیم . لازم به ذکر است بخش سرویس ویدیو های روشا طب هم اکنون در دسترس شما عزیزان قرار دارد .

 

بررسی سرویس ویدیو های روشا طب 

 

فقط ویدیوهای آموزشی نیست !

بیایید اندکی فراتر برویم . این بخش فقط متخص آموزش استفاده و یا توضیحات محصولات نیست . ما ویدیوهای متفرقه اعم از تیزرهای رسمی محصولات ، مطالب علمی ، بخشی از مستندات آموزشی پزشکی ، کلیپ های با مضمون طنز ، روانشناسی و …. هم برای این بخش در نظر گرفته ایم . کافیست از قسمت نوار جستجو سایت عبارت ” ویدیو ” را سرچ کنید . نتیجه با آنچه که فکر میکنید متفاوت است .

 

چرا سرویس ویدیو ؟

دیگر امروزه علاقه به تماشای یک ویدیو آموزشی زیبا و جذاب از خواندن یک مطلب آموزشی ساده و روان بیشتر شده است . شما یک ویدیوی آموزشی را حتما نگاه خواهید کرد .

اگر شما محصولی را خریده باشید نیاز به یادگیری روش استفاده ، طرز سرهم بندی و اطلاعات بیشتر در مورد آن هستید . نگاهی بیاندازید و اطلاع بیشتری کسب کنید . تمام چیزی که نیاز دارید ورود به این بخش و یافتن ویدیوی خود هستید.

 

قدرت گرفته از آپارات و یوتیوب

ما دو سرویس اشتراک گذاری ویدیو را برای وب سایت در نظر گرفته ایم . ابتدا سرویس آپارات و دوم یوتیوب می باشد . ما ویدیوهای وب سایت را فقط محدود به فروشگاه نخواهیم کرد . در هر موتور جستجویی می توانید ویدیوهای ما را تماشا کنید . این سرویس رایگان و در اختیار همه ی ما خواهد بود .

 

هم اکنون با کلیک بر روی دکمه زیر وارد سرویس ویدیوهای روشا طب شوید

 

 

سرویس ویدیوهای روشا طب was last modified: دسامبر 26th, 2018 by roshatebadmin
اشتراک گذاری با شما !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان