روش های به ارگاسم رساندن خانمها بازدید ۷۴۴

روش های به ارگاسم رساندن خانمها چیست و آقایان چقدر می توانند تاثیر گذار باشند ؟

اولین سوالی که آقایان بعد از اولین رابطه جنسی با همسرشان برایشان پیش می آید این است که چگونه همسرم را به ارگاسم برسانم و یا آیا او به اندازه من از رابطه لذت برده و یا به ارگاسم رسیده است ؟ در پاسخ به این سوال باید ابتدا این موضوع همیشه آشکار را به اطلاع برسانم که شدت میل جنسی در خانمها کمتر از آقایان است و همچنین بیشتر مواقع آقایان زودتر از خانمها به ارگاسم میرسند چون به علت شدت زیاد خواستار تسریع بخشیدن رابطه هستند .

خانمها به دلیل حساسیتی که روی جسمشان دارند بیشتر از اینکه از رابطه لذت ببرند به فکر این هستند که شما در حال انجام چه کاری هستید و تمرکزشان کنترل کردن کارهای شماست . در این میان یک تماس تلفنی یا زنگ خوردن در یا صدای بچه به راحتی می تواند آنها را از همین حد هم خارج کند بنابراین در هنگام انجام رابطه جنسی باید حواستان به تمامی این مسائل باشد .

خارج شدن از حالت شهوانی برای خانم ها بیشتر اتفاق میافتد چراکه بطور کلی رسیدن به ارگاسم (نقطه اوج لذت جنسی) برای خانم ها در رابطه جنسی خیلی سخت تر است. همچنین آمارهایی وجود دارد که گفته می شود در بیشتر رابطه های جنسی حدود ۶۵ درصد از خانمها به اوج لذت جنسی میرسند .

حال با تمام صحبت هایی که شد آقایان چه کاری باید انجام دهند تا همسرشان همانند خودشان در یک رابطه جنسی به ارگاسم برسند ؟ اولین مسله این است که آقایان سعی کنند همسرشان را در طول تمام رابطه آرام نگه دارند و به او اطمینان بدهند که مراقب همه چیز هستند .

اطمینان دادن به زنان در رابطه جنسی تاثیر به سزایی در به ارگاسم رسیدن آنها دارد . وقتی در یک رابطه جنسی هستید مغز زنان به طور همزمان احساسات ، عواطف و شخصیت شما را بارها مرور می کند زیرا زنان برای اینکه از رابطه لذت ببرند ، بیشتر زمانی این اتفاق می افتد که به خاطر بیاورند همسرشان چقدر آنها را دوست داشته است و حتی چقدر عاشق همدیگر هستند .

وقتی زن به خاطر میاورد احساس رضایت بیشتری از رابطه خواهد داشت و در نتیجه حس عمیقی از رابطه جنسی را در خود ایجاد می کند . اما تمام این مسائل ضمن خوب بودنشان مانع به ارگاسم رسیدن خانمهاست چرا که برای به ارگاسم رسیدن چیزی بیشتر از فکر کردن ، به خاطر آوردن و حس عمیق لذت بردن است .

کار شما آقایان این است که این وضعیت را برای همسرتان موقتا خاموش کنید و اجازه ندهید که فکر کند چقدر عاشق همدیگر هستید و یا چقدر علاقه میانتان است . اگر به این مسائل فکر کنید حتی شما آقایان هم ممکن است درگیر احساسات شده و در رابطه جنسی خلل ایجاد کند . رابطه جنسی یک امری است که پس از چند دقیقه حالت خشنی به خود میگیرد و طرفین را به نفس انداختن می اندازد .

همچنین بخوانید : بهترین زمان برای رابطه جنسی چیست ؟

بیشتر بدانید درباره : بررسی مزایا و تفاوت بخور سرد و گرم 

این نقطه لذت بردن باید به همین شکل ادامه داشته باشد و فکر کردن به مسائل دیگر هیچ کمکی به این رابطه نکرده و به هیچ وجه توصیه نمی شود . مثلا در هنگام انجام حرکات جنسی از گفتن میزان علاقتان به همسرتان جدا خودداری کنید .تمامی این مسئله بدان معنا است که اگر بتوانید کاری بکنید که همسرتان هنگام رابطه جنسی همه مشکلات و گرفتاری هایش را فراموش کند، به احتمال زیاد میتوانید او را به ارگاسم نیز برسانید.

 

با توجه به مسائلی که در بالا توضیح داده شد ، همواره به ارگاسم رسیدن خانمها راهها و روش های مختلفی دارد که در هر زنی متفاوت است . اما آنچه که بر اساس علمی و پزشکی تایید شده است را ما در این مقاله برای شما گردآوری کرده ایم . قبل از معرفی روشها لازم می دانم این نکته را عرض کنم که شناخت هرچه بیشتر از شریک جنسیتان کمک به سزایی در به ارگاسم رساند او می کند . اگر شما شناخت کافی را داشته باشید دیگر نیازی به خواندن این مقاله یا مقالاتی مشابه “به ارگاسم رساندن خانمها ” یا ” روشهای ارگاسم رساندن زنان ” نخواهید داشت . اما اگر شناخت ندارید با روشا طب همراه شوید .

 

۱٫ شناخت کافی از کلیتوریس !

خانمها حساس ترین نقطه بدنشان که روی ارگاسم آنها تاثیر می گذارد لمس شدن کلیتوریسشان می باشد . در سال ۲۰۱۷ طی آزمایشی که روی خانمها صورت گرفت مشخص گردید که تنها ۱۸ درصد خانم ها میتوانند تنها بواسطه رابطه واژنی ارضاع شده و به ارگاسم برسند. به همین دلیل شما همواره سعی کنید که کلیتوریس همسرتان را لمس کنید .سعی کنید این کار را با انجام تکنیک هایی بهبود ببخشید و برای مثال نحوه حرکات آن را بر اساس تغییر حالات چهره همسرتان تغییر دهید . تحریک کردن کلیتوریس روش و شیوه ی صحیحی دارد که البته ما متاسفانه به دلایلی که خودتان هم میدانید نمی توانیم تصاویر آموزشی آن را اینجا قرار دهیم اما همینقدر میتواینم بگوییم که پوزیشنی وجود دارد به نام میشنری که همراه با وارد شدن دخول باعث ضربه و لمس شدن کلیتوریس می شود . در این پوزیشن سعی کنید از همسرتان بخواهید که پاهای خود را بسته نگه دارد .

۲٫ تحریک و باز کردن مقعد

در هنگام رابطه جنسی تحریک و باز کردن باسن همسرتان را فراموش نکنید . بسیاری از آقایان به علت شدت میل جنسی زمانی را برای لمس و باز کردن مقعد شریکشان نمی گذارند که این کار بسیار اشتباه است چراکه باسن دارای رشته های عصبی زیادی است و چنانچه که قصد دارید همسرتان به ارگاسم برسد می بایست باسن او را فشار داده و با باز کردن تدریجی آن باعث تحریک و گسسته شدن رشته های عصبی آن شوید .

۳٫ به همسرتان گوش کنید

خودخواهی را کنار بگذارید و به همسرتان گوش دهید . یکی از بهترین روش های تحریک کلیتوریس، رابطه دهانی میباشد. بسیاری از آقایان فکر می کنند همانقدر که خودشان از رابطه دهانی لذت میبرند همسرشان هم به همان مقدار لذت میبرد . اما در واقع اینطور نیست و رابطه دهانی تنها یک جز کوچک است که برای آماده سازی سایر قسمت ها صورت میگیرد . به طور واضح یکی از قسمت هایی با رابطه دهانی می توان همسرتان را به ارگاسم برسانید لیس زدن کلیتوریس می باشد . یعنی ابتدا با رابطه دهانی لب و زبان خود را آماده کرده و سپس بلافاصله عمل میک زدن کلیتوریس را شروع کنید .

۴٫ تا می توانید همسرتان را بوس کنید

سعی کنید تا می توانید همسر خود را بوس کنید و همچنین سعی بیشتر زمانی اینکارا انجام دهید که همسرتان به شما نگاه می کند . اینکار به او می فهماند که تمام حواسش فقط به لذت بردن خود نیست و شما را هم در نظر دارد و نگاه می کند . این عمل باعث تقویت اطمینان همسرتان شده و به لذت بردن هرچه بیشتر او کمک می کند . بهترین حالت بوسه زدن در رابطه جنسی است زمانی است که شما میخواهید عمل خود را تعویض کنید . به طور مثال هنگام جا به جایی از واژن به مقعد همسرتان را بوس کنید . همین کافیست که رضایتتان از رابطه را به همسرتان بفهمانید . در سکس بیشتر سعی کنید همیشه با حرکاتتان پیامتان را منتقل کنید نه اینکه شروع به حرف زدن کنید .در سال ۲۰۱۷ در یک آزمایش دیگر با مشارکت ۵۰ هزار نفر مشخص شد که اکثر خانم ها زمانی میتوانند به بهترین نحو ارضاع شده و به ارگاسم برسند که هنگام رابطه جنسی همسرانشان آنها را ببوسند .

 

۵٫ از روغن و ژل ها استفاده کنید

ژل ها و روغن های بسیاری موجود است که می توتند قبل از استفاده در رابطه از آنها استفاده کنید . به طور معمول این روغن ها با چرب و روان کردن سطح بدن شریک جنسیتان لذت بردن را دو چندان می کند . معمولا خانمها در هنگام رابطه جنسی شرایط سختی را تحمل می کنند . البته لازم به ذکر است طی تحقیقاتی مشخص شده است که آنها از اینکه درد و شرایط سخت را تحمل می کنند را بسیار دوست دارند اما این موضوع چنانچه رابطه طولانی شود باعث درد شدید آنها شده و ممکن است در روند ادامه رابطه اختلال ایجاد کند .برای حل این مشکل برای قسمت های خاص مانند مقعد حتما از ژل استفاده کنید و مورد دوم این مقاله را رعایت کنید . زمانیکه از روان کننده استفاده میکنید، میتوانید خیلی سریع تر دخول کرده و بهتر کلیتوریس را تحریک کنید. همانطور که قطعا تاکنون متوجه شدید، تحریک کلیتوریس یکی از مهم ترین کار ها برای به ارگاسم رساندن خانم ها میباشد.

همچنین برای مطالعه بیشتر می توانید مقاله های زیر را هم بخوانید :

دستگاه وکیوم سینه بانوان خطر دارد ؟

بهترین زمان برای رابطه جنسی چه وقتی است ؟

وکیوم شارژی چیست؟

همه چیز درباره دستگاه وکیوم مردانه

 

۶٫ الفاظ تحریک کننده بزنید

اصلا خجالت نکشید و هرچقدر میتوانید الفاظ تحریک کننده و یا بعضا رکیک بزنید . حرف رکیک زدن در حالت عصبانیت که همه آن را عیب می دانیم با هنگامی که در رابطه جنسی هستید کاملا فرق می کند . وقتی با شریک جنسیتان در حال آمیزش هستید همان الفاظ رکیک در حال انجام شدن هستند و لذا اینکه آنها را هم بر زبان بیاورید نه اینکه بد نیست بلکه حتی به تقویت رابطه و ارگاسم شدیدتر همسرتان کمک می کند . اکثر خانمها بر خلاف آقایان سمعی هستند و با شنوایی تحریک بیشتری می شوند . بنابراین تا می توانید برای داغ شدن همسرتان از الفاظ های تحریک کننده استفاده کنید .

 

روش های به ارگاسم رساندن خانمها was last modified: ژانویه 19th, 2019 by roshatebadmin
اشتراک گذاری با شما !

یک پاسخ به “روش های به ارگاسم رساندن خانمها”

 1. banooo گفت:

  سلام خیلی ممنونم از شما

  من یه زن ۲۵ ساله هستم بشدت داغ هستم از نظر جنسی ولی خیلی خیلی سخت ارضاء میشم و میشه گفت با بدبختی به ارگاسم میرسم.
  برای همین به فکر استفاده از وسایل کمکی توی رابطه افتادم. توی اینترنت خیلی چرخیدم تا به این رسیدم
  “پکیج مخصوص ارگاسم بانوان لاولامارکت” این چطور میتونه باشه؟

  اصلا استفاده از پکیج های مخصوص ارگاسم رو پیسنهاد میکنید؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان