درمان زود انزالی به وسیله طب سنتی بازدید ۴۵۷

تب سرد ، عامل زود انزالی و زود انزالی پایه خلق مشکلات زناشویی است ؛ طبق نظریه اطبا سنت برای درمان این اختلال باید متابولیسم بدن فرد مبتلا شده را تغییر داد ، در ادامه با ما همراه باشید تا شیوه های موثر در درمان زود انزالی را به شما کاربران محترم معرفی کنیم.

مصرف مداوم از داروی طبی زود انزالی

درمان زود انزالی

همانطور که در بالا ذکر کردیم غالبا مزاج افراد مبتلا سرد است در نتیجه داروی فراهم شده می بایست مزاجی حار داشته باشد. از نظرم علمی هدف نهایی این دارو ها اعصاب سمپاتیکی ایت که از مهره های تی دوازده تا ال پنج خارج یا جدا شده و لازم به ذکر است در ترکیبات دارو ملزمند تا گیاهی برای تقویت مغز قرار دهند زیرا جهت هدف رسانی دارو های دیگر به تقویت مغز نیاز مبرم است.
در انتخاب داروی پایه حتما باید توجه کرد که دارو برای درمان چه اختلالی و چه فردی انتخاب می شود زیرا هر گیاه خواص خود و هر فرد مختص به مشکل خود نیز می باشد ، در انتخاب ترکیبات درمانی برای رفع اختلال زود انزالی به موارد زیر توجه بسیاری می شود. تصفیه کننده خون ،محلل ، مسخن ، تقویت مغز فرد ، تقویت باه فرد و ممسک بودن دارو ، با در نظر گرفتن این موارد طبیب به نسبت بیمار مراجعه کننده با انتخاب دوزی مشخص دارو پایه را برای شخص نسخه می کند.
به دلیل کم توجهی به طب سنتی در کشورهای آسیای میانه از جمله ایران و علل خصوص جدی نگرفتن این اختلال تاکنون نتوانستند داروی اساسی برای ریشه کن کردن این اختلال بسازند و غالبا افراد به سمت دارو های شیمیایی پرخطر خیزش بر می دارند اما با همه این موارد در سال های اخیر گذشته اطبا فعال در حوزه طب سنتی توانستند دارویی به نام ادویه ممسک برای درمان موقتی این اختلال فراهم آورند که هرچند این اختلال را تا حدودی درمان می کند اما چنگی به دل نمی زند ؛ شیوه استفاده ادویه مانند داروهای دیگر به صورت مداوم و طولانی مدت است و فرد باید سه ماه قبل از وعده شام ۴ گرم از ادویه را در آب حل کرده و میل کند و به جهت درمان کوتاه مدت برای همبستری موقت از بیست روز قبل به شیوه مصرف ذکر شده اخیر استفاده کند و از آن پس چند ساعت قبل از دخول دارو را میل کند.

ماساژ گودی کمر به وسیله روغن سیاه دانه

ماساژ گودی کمر سبب خون رسانی صحیح شده و باعث پاک شدن هر گونه و کثیفی از جوانب سودا و موجب افزایش یافتن حرکت اکسیژن و گرمی موضعی و جذب شدن خواص روغن میشود که این کنش عامل برداشته شدن فشار از روی عصب ها است و همچنین موجب خون رسانی به عصب های خارج شده از مهره های اِل و تی می شود ؛ مطلوب تر است که این کار ، یک روز در میان در بیست جلسه متواری انجام شود و پس از اتمام هر جلسه ده دقیقه بادکش کنید تا خواص درمانی نمای بیشتری در پایان دوره از خود نشان دهد تا سلامتی جنسی خود را بتوانید به دست آورید.
تقویت یک ماهه ماهیچه پی سی به وسیله زعفران یا سیاه دانه :
روغن زعفران یا سیاه دانه را بین بیضه ها و مقعد بمالید و به مدت سه دقیقه موضع مشخص شده را برای جذب هر چه بهتر مالش دهید و سپس به مدت هفت دقیقه همین ماهیچه که پی سی نام دارد را سفت و شل کنید و پس از این هفت دقیقه ، چند لحظه با فشار بیشتری این عمل را انجام دهید ، لازم به ذکر است که برای انجام این کنش نیازی به لخت شدن و رسیدن به نعوظ نیست. به این ترتیب برای درمان زود انزالی شما به مدت سی روز شبانه دوازده دقیقه برای این کار وقت بگذارید.

افزایش جنب و جوش بدنی

زمانی که در حال ورزش و انجام کار های فیزیکی هستید ، باعث تسریع جریان خون می شود که این افزایش جریان خون سبب افزایش نعوظ خواهد شد و مطلوب است به هنگام روند درمان از خوراکی های مفید استفاده کنید و از مصرف غذاهای مضر مغز به طور جدی اجتناب کنید ، همچنین ناگفته نماند که هنگام افزایش سوخت ساز بدن سرتونین خون افزایش میابد و این عامل سبب استاندارد شدن روند انزال می شود ، در روند درمانی خود از مصرف خوراکی های ترش اجتناب کنید زیرا باعث زود انزالی خواهد شد.

درمان زود انزالی
ارتباط انواع مزاج ها با انزال

سرد و خشک

غالبا در این نوع مزاج مقدار منی کم بوده و قدرت جنسی پایین است و همچنین آلت تناسلی دارای عرض کمی می باشد البته افرادی که مزاج سرد و خشک دارند منی غلیظ داشته و نعوظ استانداردی دارند.

سرد و مرطوب

ضعیف ترین نوع مزاج جنسی سرد و مرطوب است زیرا در آن مقدار منی کم بوده و نعوظ بسیار سست است همچنین میل جنسی شخص پایین می باشد و در آخر فرد دارای آلت تناسلی کوچکی می باشد.

درمان زود انزالی

گرم

رشد منظم و مرتب بودن آلت تناسلی که باعث نعوظ استاندارد می شود ، همچنین رگ ها به صورت برجسته و ضخیم از روی آلت تناسلی قابل مشاهده هستند ، سرعت منی به هنگام انزال شدید و قدرتمند است.
مزاج سرد : بر عکس مزاج گرم طول آلت تناسلی کم و رگ ها پنهان است و همچنین سرعت منی بسیار پایین می باشد ، موهای اطراف آلت بسیار کم است و دیر به دیر رشد خواهد کرد.

مزاج خشک

نعوظ اندام تناسلی استاندارد و مقدار منی کم اما بسیار غلظت دارد ، همچنین آلت تناسلی طول و عرض کمی دارد.

مزاج مرطوب

دقیقا ویژگی های آن برعکس مزاج خشک می باشد ، همانطور که ذکر کردیم در مزاج خشک اندازه آلت خصوصا از لحاظ عرضی کم است اما در مزاح مرطوب عرض قابل قبولی دارد ولی منی غلظت کافی را ندارد ، همچنین نعوظ فرد سست است.

مزاج گرم و مرطوب

نعوظ استاندارد ، عرض و طول مناسب و گاهی با عرض بیش از حد آلت مواجه می شوند ، موهای کم پشت در اطراف آلت و دو بیضه اندازه مطلوب رو به بزرگ دارند. این افراد بیشتر از سایرین جنب می شوند و منی آن ها سریع تخلیه می شود.

درمان زود انزالی

مزاج گرم و خشک

اندام تناسلی استاندارد رو به بلندی خیز بر می دارد ، این افراد معمولا بیشتر از سایر اشخاص منجر به زود انزالی می شوند زیرا با کوچک ترین تماس تحریک جنسی خواهند شد. آلت تناسلی با قدرت به حالت نعوظ می ایستد و غالبا مو های مجاور آلت بسیار زیاد است و زود به زود رشد خواهد کرد ؛ همچنین بیضه ها متمایل به کوچک هستند.

 

زود انزالی و دیر انزالی درمان‌های مختلفی دارند که افراد با توجه به نیازشان راه های متفاوتی را امتحان می کنند. دستگاه وکیوم مردانه یکی از وسایل مناسب برای دیر انزالی می‌باشد.

 

 

 

درمان زود انزالی به وسیله طب سنتی was last modified: دسامبر 23rd, 2018 by Webnita
اشتراک گذاری با شما !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان