درمان دیر انزالی در طب سنتی بازدید ۵۰۵

انواع داروهایی که در درمان دیر انزالی مورد بررسی قرار گرفته اند ، فقط و فقط تاثیرات محدودی برای درمان آن داشته اند. ولی باید درنظر داشت درمان های روانی از طریق طب سنتی تاثیر بسزایی در این مورد داشته است. از اهداف کلی درمان به روش روانی  این بوده است ، که آهسته آهسته اضطراب های موجود جنسی را در فرد کاهش دهد ، تا در رابطه با شریک جنسی اش ،  به بهترین نحو ممکن  لذت ببرد و به ارگاسم برسد.

دیر انزالی در مردان و تاخیر  آن سبب ناراحتی بیمار می شود به گونه که نوعی افسردگی در چهره مرد دیده می شود. در انزالی که دیر صورت می گیرد ، زمان به انزال رسیدن بسیار زیاد است؛ طوری بین ۴۵تا ۶۰دقیقه بیشتر طول می کشد. وحدود ۴درصد از مردان به انزال دیررس  مبتلا هستند.

 

درمان دیر انزالی

دلایل دیر انزالی

از دلایلی که می توان برای دیر انزالی نام برد می توان به بیماری های مزمن ، جراحی و عوارض دارو ها که ناخواسته بوده است. و همچنین ممکن است دلیل ان بیماری های روانی از قبیل  افسردگی ، اضطراب یا استرس و یا استفاده از مواد باشد.

علل دیر انزالی در مردان

اکثر موارد دیر انزالی بر اثر ترکیبی بودن بیماری های روانی و جسمی به وجود می آیند.

علل جسمانی در دیر انزال

برخی نقایص در ابتدای تولد دستگاه باروری مردان را تحت تاثیر خود قرار می دهد. این آسیب ها شامل عصب های لگنی که لذت جنسی را تامین و کنترل می کنند. برخی از عفونت های نادر ، مثل عفونت دستگاه ادراری و جراحی پروستات، از دیگر انواع این بیماری ها بیمار های سیستم عصبی ، مثل نوروپاتی دیابتی ، سکته مغزی و یا لطمه به طناب نخاعی و اختلالات هورمونی مثل کم کاری تیروئید که همه این عوامل ذکر شده باعث پایین آمدن سطح تستوسترون می شود و انزال را به تاخیر می اندازند. در این حالت منی که باید از آلت تناسلی خارج شود به سمت عقب و به داخل مثانه برمی گردد.

 

درمان دیر انزالی

شاید مطالب زیر را هم دوست داشته باشید :

غذاهایی برای تقویت رابطه جنسی بهتر

معجزه عطر جنسی در رابطه

۱۰ روش تقویت موثر میل جنسی

علل روانی دیر انزالی و درمان آن در طب سنتی

ناراحتی، افسردگی، یا برخی دیگر بیماری های روانی، اختلال در روابط  زناشویی بروز استرس و ارتباطات ضعیف، اضطراب در مورد عملکرد و توانایی شخص،
داشتن تصویر نادرست از وجود خود، تفاوت بین واقعیت رابطه جنسی با یک شریک جنسی. همه این مشکلات هر کدام به نوبه خود باعث بروز دیر انزالی می شوند.

علل دارویی دیر انزالی

برخی از داروهای ضد افسردگی و بعضی از داروهایی که فشار خون را کنترل می کنند و همچنین داروهای ادرار آور و برخی دیگر از داروهای که باعث اختلالات روانی می شود و نیز داروهای کنترل کننده تشنج و… همه این عوامل در مردان با یک تاخیر جزئی باعث یک مشکل جدی در تاخیر انزال و منجر به اضطراب و ناراحتی فرد می شود به طوری که رابطه جنسی موجود لذت کافی را به شخص نمی دهد و در نتیجه تاخیر در انزال را بدتر می کند.

درمان دیر انزالی

درمان دیر انزالی در طب سنتی

درمان دیر انزالی به زمینه های ممکن آن بستگی دارد چرا که ممکن است نیاز به دارو و تغییر دارویی داشته باشد. از عوامل موثر درمان دیر انزالی در طب سنتی می توان نیاز بودن به مشاور را نیز ذکر کرد و این که فردی که دچار این مشکل است نباید هیچ گونه الکل و مواد مخدر مصرف کند.

درمان دارویی دیر انزالی در طب سنتی

از عواملی که برای درمان دیر انزالی در استفاده از دارو موثر است فقط و فقط می توان کاهش آن را به وسیله دارو مطرح نمود. و گاهی اوقات نیز تغییر دارویی را ممکن ساخت تا هرچه بهتر از این مشکل بکاهد. باید به یادداشته باشید که هیچ نوع دارویی نیست که  بتواند درمان دیر انزالی را به طور کامل از برطرف کند زیرا اغلب این داروها برای دیگر بیماری ها نیز هم به کار می روند.

از داروهای درمان دیر انزالی در طب سنتی می توان آمانتادین که برای درمان پارکینسون است را نام برد و یا بوسپیرون که برای درمان اضطراب است. و سیپروهپتادین که برای درمان آلرژی است و انواع داروهای دیگر که نیازی به ذکر ان ها   در این مقاله  نیست.

 

درمان دیر انزالی

درمان روانی دیر انزالی در طب سنتی

روان درمانی به درمان مشکلات روانی مثل اضطراب و افسردگی که باعث دیر انزالی میشوند کمک می کند زیرا روان درمانی مستقیما روی توانایی انزال فرد تاثیر می گذارد ، به همین جهت  بسیار مهمی است.

درمان دیر انزالی و تقویت قوای جنسی در طب سنتی

بسیاری از عوامل مختلف مثل مسایل روحی روانی ، تحرک ، شرایط اب و هوایی و بسیاری از داروها و بعضی از بیماری ها می توانند در کاهش  یا افزایش و یا  تقویت میل جنسی در مردان و زنان تاثیر گزار باشند. البته شایان با ذکر است که بسیاری از گیاهان نیز در تقویت میل جنسی موثر بوده اند.

و باید در نظر داشت که قدرت درمانی گیاهان نیز یکی نیست و دارای وجه اشتراک و امتیاز از یکدیگر هستند برخی از ان ها میل جنسی را بالا برده و برخی دیگر آن را کاهش میدهند البته بیشتر بالا بردن میل جنسی ملاک قرار می گیرد و در این مقاله ابن نوع گیاهان را مورد بحث قرار می دهیم. برای مثال نعنا محرک و موثر در تقویت میل جنسی است.

صبح و ظهر و شب هر دفعه می توان یک قاشق نعنا را در لیوان و یا استکان دارای آب جوش قرار داد و با شکر خورد و براساس گفته های یاد شده این گیاه موثر در قوای جنسی و تقویت آن است.

از دیگر گیاهان موثر در تقویت و قوای جنسی می توان گیاه الوتروکوکوس را نام برد این گیاه با تولید هورمون های  جنسی بیشتر خستگی و استرس و بسیاری از فشار های روحی را کاهش می دهد. عوامل ذکر شده فوق در دیر انزالی تاثیر منفی دارند و گیاه الوتروکوکوس در افزایش میل جنسی بسیار مفید است و تاثیر  مثبتی در درمان این گونه بیماری ها ایفا می کند.

درمان دیر انزالی

از دیگر گیاهان موثر در درمان دیر انزالی در طب سنتی می توان گیاهانی از قبیل   سیاهدانه  که کارایی آن برگشت میل جنسی در افراد مسن است و گیاه گزنه افزایش و بالا بردن میل جنسی که با بالا بردن تستوسترون در حال گردش بدن میل به برقراری رابطه را نیز با شریک زندگی فرد  بالا می برد. از گیاه گزنه در بازار کبسول آن نیز در طب سنتی مورد استفاده قرار میگیرد که می توان این کپسول را تهیه کرد و هر روز یک عدد از آن را استفاده کرد. گیاهان یاد شده گیاهانی هستند که درمان دیر انزالی را در طب سنتی راحت تر کرده اند و هیچ گونه عوارض جانبی هم ندارند.

در پایان شایان ذکر است که یکی از محصولات ما که می تواند شما را در درمان دیر انزالی کمک کند، وکیوم مردانه است.

شاید این محصولات فروشگاه روشا طب به کارتان بیاید :

 

درمان دیر انزالی در طب سنتی was last modified: سپتامبر 25th, 2019 by Webnita
اشتراک گذاری با شما !

یک پاسخ به “درمان دیر انزالی در طب سنتی”

  1. […] بخوانید که : درمان دیر انزالی در طب سنتی چگونه است […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان