دانستنی های دستگاه وکیوم زنانه بازدید ۷۹۲

دستگاه وکیوم زنانه برای بزرگ کردن حجم سینه ها به کار می روند و از ابزار پزشکی ایمن می باشد. دستگاه وکیوم زنانه بهترین انتخاب برای افرادی است که تمایل به افزایش سایز سینه ی خود دارند ولی قصد استفاده از روش های جراحی زیبایی و پروتز و استفاده از قرص ها و هورمون درمانی را ندارند. نحوه ی کارکرد با این پمپ ها بسیار ساده است و این دستگاه فضای زیادی برای نگهداری نیاز ندارد. همچنین دستگاه وکیوم زنانه عوارض خاصی ندارد و کاملا با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید.

پمپ های وکیوم سینه یا همان دستگاه وکیوم زنانه شامل انواع مختلفی می باشند که در این مقاله ما به دو مورد از آن ها اشاره می کنیم. مجموعا این دستگاه از از دستگاه بادکش برای سینه ها و یک پمپ که می تواند دستی باشد یا الکتریکی می باشد. این دستگاه فشاری ملایم و مکنده روی سینه ها اعمال می کنند و این فشار باعث رشد بافت سینه در طول گذر زمان خواهد شد.

چگونگی بزرگ کردن سینه ها توسط دستگاه وکیوم زنانه

با ایجاد پروسه ی بسط و یا توسعه بافتی در بافت پستان ها، دستگاه وکیوم زنانه باعث افزایش سایز سینه ها خواهد شد. مکش ایجاد شده توسط دستگاه باع افزایش خون رسانی بافتی به سینه ها خواهد شد که این موجب رشد بافتی می شود. این فرایند موجب کشش پوستی می شود که این امر به طور مستقیم باعث رشد سلول های سینه و در پی آن رشد غدد پستانی و افزایش سایز آن می شود.

به بیان دیگر می توان گفت دستگاه وکیوم زنانه به روش های زیر می تواند به باعث رشد سینه ها شود:

پمپ های کشش در این دستگاه سبب تورم سینه ها می شوند. در نتیجه ی کشیده شدن بافت چربی و چربی ها به سلول های پستانی افزایش حجم مطلوب حاصل می شود. پمپ وکیوم سینه ها باعث میشوند غدد موجود در سینه ها تا جایی که می توانند افزایش حجم پیدا کنند و همین امر باعث می شود هورمون هایی که مسئول سفتی سینه ها هستند در تعادل بمانند. فایده ی اصلی دستگاه وکیوم زنانه تحریک سلول های پستانی برای تولید پروتئین ساختاری کلاژن که بافت های سینه را سفت میکنند است.

در طی ۲ یا ۳ هفته ی آغازین استفاده از دستگاه وکیوم، شما بزرگ شدن و تورم پستان ها را شاهد خواهید بود اما بعد از آن به مدت چند روز سینه ها کوچک می شوند؛ که این اتفاق به علت مراحل اولیه ی بزرگ شدن سایز سینه است، یعنی هنگامی که پوست و بافت سینه دچار کشیدگی می شوند. البته جی نگرانی نیست و پس از آن دوباره بافت سینه شروع بزرگ شدن می کنند و غدد آن پرحجم می شوند که این بزرگ شدن ماندگار خواهد بود.

دستگاه وکیوم زنانه

دستگاه وکیوم زنانه چه میزان سینه ها را بزرگ می کند؟

این فاکتور بستگی به این دارد که شما چگونه و به چه میزان در چه دوره ی زمانی از این دستگاه استفاده می کنید. به طور میانگین افزایش سایز سینه در افرادی که از دستگاه وکیوم زنانه استفاده می کنند یک سایز بودند ولی در بعضی از افراد تا دو سایز یا بیشتر نیز مشاهده شده است.

وقت و زمان مورد نیاز برای تاثیر پمپ سینه

پمپ های وکیوم سینه اگر به تنهایی استفاده شوند و با روش دیگری مثل روش های ورزشی بزرگ کننده سایز سینه و ماسک های طبیعی حجم دهنده و قرص های گیاهی که می توانند روش هایی بسیار موثر باشند همراه نشوند؛ از روش های بسیار آهسته و کند محسوب می شوند و بهتر است از یکی از روش های بالا و یا ماساژ سینه به همراه دستگاه وکیوم سینه استفاده شود تا افزایش سایز سینه را با سرعت بیشتری شاهد باشید. بعضی از افراد شاهد افزایش سایز سینه های خود در طی یک ماه استفاده از دستگاه وکیوم زنانه بوده اند اما پیشنهاد می شود برای گرفتن نتیجه بیشتر و بهتر حداقل به مدت ۶ ماه تا یکسال استفاده مداوم شود.

مجموعا می توان گفت برای اینکه عملا شاهد افزایش سایز سینه توسط دستگاه پمپ زنانه به طور دائمی و حقیقی باشید باید به طور مکرر و مستمر از این دستگاه استفاده کنید و طول مدت استفاده از به میزان کافی باشد و حداقل یک روز درمیان به طور منظم استفاده کنید.

انواع دستگاه  وکیوم زنانه

به طور کلی می توان گفت دو نوع دستگاه وکیوم سینه وجود دارد: نوع الکتریکی و نوع دستی. لازم به ذکر است هردوی این روش ها بر طبق مکانیسم افزایش حجم در اثر نیروی کشش و افزایش خونرسانی کار می کنند اما فناوری به کار رفته در این ها متفاوت است.

بطور کلی برای اینکه پمپ های بزرگ کننده سینه یا دستگاه وکیوم سینه باعث افزایش سایز  طبیعی، دائمی و طولانی مدت سینه ها گردند، بایستی بطور مداوم و در دوره زمانی طولانی مورد استفاده قرار گیرند. ترجیحا هر روز یا حداقل یک روز در میان و بطور منظم.

نکاتی درباره ی استفاده از دستگاه وکیوم زنانه

اولین نکته ای که باید قبل از تهیه ی دستگاه وکیوم به آن توجه کنید این است که مد نظر داشته باشید که برای گرفتن نتیجه ی مناسب باید مدت زیادی از این دستگاه استفاده کنید. شاید در اوایل استفاده از این دستگاه نتیجه ی  دلخواه را نبینید اما باید بدانید که در طی استفاده طولانی مدت است که نتیجه ی دلخواه را می بینید و توجه داشته باشید که در طی هفته های اول فقط کشش پوست و نورم می بینید ولی نا امید نشوید و به استفاده از دستگاه ادامه دهید.

نکته ی بعدی این است که حتما از دستگاه های با کیفیت و اورجینال برای این منظور استفاده کنید چون در غیر این صورت ممکن پارگی عروق سینه ای را شاهد یاشید.

اگر دستگاه شما یک دستگاه دستی است حتما باید فشار مکشی که با استفاده از پمپ وارد می کنید را تنظیم کنید و تصور نکنید با فشار بیشتر شاهد افزایش سایز بیشتری خواهید بود؛ این تصور کاملا اشتباه است و فشار بیش از حد بر سلول های سینه ای باعث مرگ سلولی آن ها می شود.

 

 

دانستنی های دستگاه وکیوم زنانه was last modified: دسامبر 11th, 2018 by Webnita
اشتراک گذاری با شما !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان