تکنیک های عالی برای دیر ارضا شدن و درمان زود انزالی بازدید ۴۴۹

گاهی بسیاری از مردان نیاز دارند که در هنگام نزدیکی از رابطه جنسی طولانی تر بهر ببرند . اوج هیجان جنسی متاسفانه این امکان را نمی دهد که بسیاری از اقایان بتوانند آن را کنترل کنند . شاید اولین راه این باشد که به سراغ مواد شیمیایی یا داروهای خاص بروید تا بتوانید روی این مسله تمرکز داشته باشید و یا مواد گیاهی مصرف کنید تا جلوی ارضا شدنتان را بگیرد .با روشا طب همراه باشید تا بسیاری از این روش ها را بررسی کنیم .

بهترین روش های دیر ارضا شدن و آیا خطر دارد یا خیر ؟

قبل از هرچیزی بهتر است ابتدا بدانیم که آیا این عمل جلوگیری از ارضا شدن به بدن ما آسیب خواهد زد یا خیر ؟ چرا که شما در حال جلوگیری از یک روند طبیعی بدنتان هستید و برهم زدن آن ممکن است اختلالاتی به وجود بیاورد .انزال زودرس یک بیماری نیست . بسیاری آن را شایعه می کنند که کسانی که زود ارضا می شوند مریض هستند و مشکل جنسی دارند در حالی که اینطور نیست .

آنها بیشتر لذت میبرند و مغز تاثیر گذاری دارند که آنها را بهتر به اوج هیجان جنسی می رساند . بهتر است اینطور نگاه کنیم که زود انزالی و دیر انزالی هیچکدام مشکل و ضعف محسوب نمی شود . حتی بسیاری پول می دهند که دیر ارضا شوند و بسیاری دیگر هم پول می هند که زود ارضا شوند . این دو مسله هیچگاه بیانگر مشکل دار بودن ناحیه تناسلی شما نیست بلکه جز طبیعی شماست و به آن فکر نکنید .

افت رابطه جنسی با جلوگیری انزال ؟؟

در یک رابطه جنسی هر چه میزان کیفیت آن بالاتر باشد طبیعی است که طرفین لذت بیشتری می برند و در نهایت به ارضای زودرس خواهیم رسید . اما چیزی که طرفین آن را بهتر درک خواهند کرد اشتیاق و علاقه دوباره برای رابطه مجدد است اما مشکل اینجاست که شدت و کیفیت آن برای بار دوم افت می کند و دیگر به همان هیجان اینکار را انجام ندهید بلکه برای نصفه باقیمانده هوس درون خود تلاش می کند تا از درونتان تخلیه شود . اینجاست که بسیاری از آقایان فکر می کنند که ای کاش دیرتر ارضا می شدند .

تکنیک های عالی برای دیر ارضا شدن و درمان زود انزالی

هیچ مشکلی نیست ، نگران نباشید !

شما می خواهید از رابطه جنسی خود با همسرتان بیشتر لذت ببرید . در عین حال این اتفاق نمی افتد و شما به سرعت ارضا می شود. بعد به دیگران و منابع موجود مراجعه خواهید کرد و درمی یابید که شما به مشکل انزال زودرس دچار شده اید و باید درمان بشید . که از نظر ما این مشکل جنسی نیست و تنها باید روش هایی را برای خواسته خود به کار بگیرید . شما به دنبال روش درمان زود انزالی هستید . ما در اینجا تکنیک های عالی برای دیر ارضا شدن و درمان زود انزالی را برایتان مطرح خواهیم کرد . پس با ما همراه باشید .

روش فشرده سازی !

شخصی به نام مسترز و جانسون در دهه ی ۶۰ میلادی روشی را مطرح کرد که شاید شنیدن آن برایتان جالب باشد . روش کار به این صورت است که شما ابتدا انگشت اشاره و انگشت شصت خود را به دور الت تناسلی خود می گیرید .

این کار زمانی انجام می دهید که در استانه انزال هستید . سپس با این حلقه ای که به دور الت تناسلی ایجاد کرده اید به آن فشار بیاورید . در هر رابطه جنسی ۲ الی ۳ بار اینکار را تکرار کنید و در دفعه اخر اجازه ارضا شدن را بدهید . با این روش شما می توانید جلوی ارضا شدن خود را گرفته و الت خود را به دیر انزالی عادت دهید و از لذت جنسی بیشتری بهرمند شوید .

همچنین بیشتر بخوانید : روابط زناشویی در دوران عقد

بیشتر بدانید درباره : انواع کاندوم های طعم دار 

روش برس و ول کن !

یک روش دیگر که خیلی مرسوم تر است و شاید به ذهن خودتان هم رسیده باشد این است که در اوج هیجان جنسی و رسیدن به انزال الت خود را خارج کرده و حالت ریلکس به خوذ بگیرید تا هیجان فروکش کند . سپس دو مرتبه نزدیکی کنید و سپس باز کار را تکرار کنید . به نظر می رسد حالتان گرفته شود اما برای دو مرتبه به همان حال و هیجان رسیدن اش میارزد اگر که به دنبال لذت بیشتری از رابطه جنسی هستید .در این روش می توانید به مراتب در درمان زود انزالی خود موفق تر باشید .

تکنیک های عالی برای دیر ارضا شدن و درمان زود انزالی

تغییر سریع پوزیشن !

هنگامی که احساس می کنید در حال رسیدن به انزال کامل هستید سعی کنید ۱۰ ثانیه مانده به آن پوزیشن رابطه جنسی خود با شریکتان را تغیر دهید . احتمال دارد کمی اذیت کننده باشد اما مجبور هستید به سرعت از آن دل کنده و تغییر حرکت بدهید . اگر همسرتان متوجه نشود که چرا اینکار را کرده اید بهتر است در غیر این صورت شاید مانع اینکارتان شود . پس بهتر است چیزی نگویید و فقط پوزیشن خود را تغییر بدهید . با تغییر پوزیشن هیجان جنسی کمی فروکش می کند . اکنون فرصت دارید تا دو مرتبه شروع کنید .

فراموش نکنید رابطه جنسی بین زوجین پر از رمز و راز و شیوه و علایق مختلف است . ما به شما ۳ تکنیک بدون خطر و سالم را گفتیم اما شاید خودتان بهتر بدانید که چگونه می توانید جلوی انزال خود را بگیرید . این مسله را امروز با همسرتان به میان بگذارید. ببینید ایا او هم می تواند در این رابطه به شما کمک کنید یا خیر .

 

شاید این محصول به کارتان بیاید : دستگاه وکیوم مردانه برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه 

بیشتر بدانید : حقایق جنسی و زناشویی جالب 

 

تکنیک های عالی برای دیر ارضا شدن و درمان زود انزالی was last modified: می 19th, 2019 by roshatebadmin
اشتراک گذاری با شما !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان