تقویت میل جنسی با طب سنتی ؛ از گذشته تا امروز بازدید ۵۳۸

تقویت میل جنسی با طب سنتی از گذشته تا به امروز هیچ وقت به صورت واضح در تب سنتی مطرح نشده ، اما با کمی تامل در گذشته سنتی اطبا می توان مواردی را برای افزایش میل جنسی استخراج کرد.

مسائلی بسیاری مانند : تغذیه افراد ، میزان جنب و جوش ، شرایط اقلیمی ، شرایط روحی و … می توانند بر شدت و ضعف میل جنسی افراد تاثیر گذار باشند. ابتدا می خواهیم چندین گیاه را معرفی کنیم که تقویت میل جنسی میل جنسی با طب هستند.

تقویت میل جنسی با طب سنتی

فلفل

فلفل ترجیحا قرمز دارای طبعی گرم می باشد و از خوراکی های رایج دنیا نیز هست و در کشور های آسیایی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد ، همانطور که ذکر کردیم فلفل بخاطر طبع گرمی که دارد تحریک کننده بوده و سبب افزایش میل جنسی می شود. فلفل قرمز یا سبز نوعی محرک جنسی محسوب می شود که باعث تقویت قوای جنسی خواهد شد و مصرف به اندازه و مدام آن طبع شما را گرم خواهد کرد.

دارچین

از گذشته های دور که به درخت دارچین بر خوردند متوجه معطر بودن پوست این درخت شدند و از آن پس دارچین را به عنوان دارو و ادویه استفاده کردند.

معمولا دارو های تقویت قوای جنسی دارای طبعی گرم هستند و دارچین نیز اینگونه است ، برای مصرف آن به عنوان داروی افزایش میل جنسی روزانه سه نوبت از آن را به مقدار یک گرم استفاده کنید و تا زمان نتیجه گیری فرایند درمان را ادامه دهید ؛ لازم به ذکر است مصرف بیش از حد این ادویه سبب تپش قلب و نخوابیدن در زمان مقرر می شود ، حتی اگر روزانه بیش از ۴ گرم مصرف شود مشمول عوارض دارچین خواهید شد.

تقویت میل جنسی با طب سنتی

قرص گیاهی ویتانگوس

ویتانگوس داروی طبی فوق العاده موثر در افزایش میل جنسی ، علل خصوص در خانم ها می باشد. از موارد اصلی مصرف آن تقویت قوای جنسی است اما در روند درمان فیبروم ، عدم تنبلی تخمدان و ترمیم بافت های رحم و از بین بردن امراض ناشی از قاعدگی موثر می باشد.

زنجفیل

همانطور که آگاهید زنجفیل گیاهی است که طبع بسیار گرم و تندی دارد و عموما به عنوان معطر کننده و از بین برنده میکروب ها استفاده می شود. گرم بودن این گیاه دال بر تقویت قوای جنسی می باشد و بهتر است هنگام مصرف از نوع خشک و پودر شده آن استفاده کنید. طریقه مصرف زنجفیل جهت افزایش میل جنسی : همانند دارچین روزانه سه نوبت و به مقدار دو الی چهار گرم بسته به ظرفیت فرد ؛ مصرف بیش از حد این گیاه سبب مشکلات قلبی ، معده و روده خواهد شد. همچنین شما می توانید از فراورده های دارویی زنجفیل نیز استفاده کنید و، نمونه این دارو ها را می توانید از داروخانه گیاهی تهیه کنید.

تقویت میل جنسی با طب سنتی

بی میلی جنسی ناشی از چیست؟

عامل ریشه ایی بی میلی جنسی در کل طبع سرد افراد است که سبب کاهش میل جنسی نسبت به جنس مخالف می شود ، این افراد عموما باید از مصرف غذا های سرد و ترشی جات اجتناب کنند.

ممکن است در طول دراز مدت زوجین بنا بر اتفاق های رخ داده از یک دیگر زده شده باشند و میل جنسی آن ها نسبت به یکدیگر سرد می شود و همچنین در ازدواج های تحمیلی این احتمال وجود دارد که زوج ها رابطه سردی را به نمایش بگذارند.

اگر در زمانی غیر مطلوب از شریک زندگی خود درخواست رابطه زناشویی کنید طبیعتا پشنهاد شما را رد خواهد کرد ، پس دقت کنید زمان و موقعیت شما باید سنجیده باشد.

تقویت میل جنسی با طب سنتی

افزایش میل جنسی مردان

امکان دارد در حالتی یک مرد میل جنسی داشته باشد اما نعوظ آن سست و ضعیف باشد و دچار زود انزالی باشد ، چنین افرادی معمولا طبع سرد و مرطوب دارند. گاهی هم امکان دارد این مشکلات به صورت جدا گانه در هر شخص ورود کند و در چنین حالت هایی تاثیر مصرف غذا بسیار بیشتر از دارو های گیاهی است زیرا روند درمان متمرکز بر طبع مزاجی شخص است.

برای کنترل و  تقویت میل جنسی با طب سنتی افراد ملزم هستند تا نوع مصرف تغذیه خود را کنترل کنند ، آن ها با خوردن برخی از خوراکی ها می توانند میل جنسی خود را افزایش دهند و همانطور که در گذاره اخیر ذکر کردیم باید تغذیه خود را کنترل کنید چون اگر این مشکل در سنین جوانی ادامه پیدا کند سبب اختلال های روحی شده و فرد مبتلا دچار پیری زود رس خواهد شد ؛ در ادامه به خوراکی های توصیه شده برای افراد سرد مزاج اشاره می کنیم :

شنبلیله ،تقویت میل جنسی با طب سنتی ، پنج الی شش گرم از گیاه شنبلیله را به مدت ۲۴ ساعت در آب جوشیده بخوابانید و محتوای بدست آمده را آغشته به پنبه کنید و آن را بر گودی کمر مالش دهید.

گوشت میگو ، میگو و گوشت گوسفند دارای طبع گرم بوده و افزایش دهنده میل جنسی است ، مصرف سه بار در هفته گوشت یا میگو نیروی جنسی شما را به طرز خارق العاده ایی افزایش می دهد ، تقویت میل جنسی با طب سنتی مصرف گوشت قرمز برای افرادی مانند کهن سالان مضر است و جهت تقویت قوای جنسی باید از سایر راه ها استفاده کنند.

تقویت میل جنسی با طب سنتی به طور عام استفاده از غذا های مختلف برای افزایش شرایط عمومی جسم و به دنبال آن برای افزایش میل جنسی مفید می باشد.

تقویت میل جنسی با طب سنتی

پی نوشت

در کل تنقلات و خوراکی های ذیل شما را در جهت تقویت قوای جنسی یاری می کند:

کنجد ، پسته ، فلفل قرمز ، هویج ، خشخاش ، زنجفیل ، زیتون ، بادام ، دارچین ، جگر ، تخم مرغ ، پیاز و شاهی ؛ مصرف این خوراکی ها به افرادی که منجر به بی میلی جنسی هستند توصیه می شود. همچنین استفاده از روغن خراطین یکی دیگر از روش های تنظیم و بهبود میل جنسی می باشد.

اگر دچار سردی مزاج هستید و نسبت به رابطه جنسی بی میلی زیادی نشان می دهید این کنش شما قابل درمان است و نباید خود را در این حالت رها کنید ، این واکنش شما نسبت به رابطه جنسی نوعی بیماری محسوب می شود و در نتیجه هر بیماری باید درمان شود.

 

تقویت میل جنسی با طب سنتی ؛ از گذشته تا امروز was last modified: دسامبر 26th, 2018 by Webnita
اشتراک گذاری با شما !

یک پاسخ به “تقویت میل جنسی با طب سنتی ؛ از گذشته تا امروز”

  1. […] ای در رابطه با تقویت میل جنسی با طب سنتی ؛ از گذشته تا امروز […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان