اکستندر از شیوه درمان تا مزایا و معایب بازدید ۶۷۹

دستگاه اکستندر شاید برای افراد زیادی کلمه نامفهومی باشد اما در ساده ترین جواب می توان گفت این دستگاه برای کشش آلت تناسلی آقایان در جهت افزایش طول و حجم استفاده می شود.

این دستگاه شامل یک عدد حلقه لاستیکی است که به دو میله موازی متصل شده است  نوار سیلیکونی که در بالای میله قرار داده شده نگه دارنده کلاهک آلت می باشد.دیدگاه پزشکی مدرن نسبت به اکستندر مثبت می باشد و غالبا تاثیر این دستگاه را تایید می کنند و کار کرد آن را اینگونه تعبیر می کنند : دستگاهی که سازنده بافت هایی جدید در پیوند پوست و افزایش دهنده طول استخوان است.

مزایا و موارد استفاده اکستندر

استفاده مداوم و صحیح از اکستندر باعث افزایش ضخامت ، سختی و البته افزایش طول در حالت نعوظ می شود و این اثرات دائمی خواهند بود و شایداز خود بپرسید چگونه این دستگاه با این چنین تاثیرات مفید بی خطر بوده و عوارضی ندارد ، جواب این فرضیه بسیار ساده است زیرا اکستندر صرفا فقط تحریک کننه پوست می باشد و بدون هیچ درد و خطری شما را به هدف مورد نظرتان می رساند.

لذت بیشتر به هنگام اورگاسم با خون رسانی صحیح به آلت تناسلی رابطه علت و معلولی دارد و از آن جایی که یکی از کار کرد های این دستگاه خون رسانی صحیح به آلت است در نهایت موجب لذت فرا تر از تصور به هنگام ارگاسم می شود ؛ در ادامه به سایر ویژگی ها و نحوه عملکرد اکستندر اشاره می کنیم :

 • رشد آلت تناسلی تا مرز ۲۰ سانتی متر در حالت نعوذ
 • رشد بی خطر و پایدار با چاشنی صبر و حوصله
 • افزایش میزان پرتاب منی و تقویت بنیه جنسی
 • افزایش قطر به میزان ۱ الی ۱٫۵ سانتی متر
 • درمان روان گسیختگی ناشی از کوچک بودن آلت تناسلی

 

عملکرد دستگاه و استفاده از اکستندر

طرح برنامه این محصول در وهله اول در ایالت متحده مطرح شد و پس از گذراندن مراحل کاربردی و برسی اجمالی عوارض آن روانه بازار جهانی شد ، از آن جایی که استفاده از این دستگاه هیچ گونه عارضه ایی در پی ندارد غالبا افراد آن را به جراحی های پر خطر ترجیح می دهند ؛ مشکل غیر طبیعی و کوچک بودن آلت تناسلی علنا باعث روان گسیختگی های ذهنی و کاهش اعتماد به نفس خواهد شد و از آن جایی که در کشور ما بسیاری از مردان دچار مشکلات جنسی از قبیل کوچکی آلت و زود انزالی هستند و لازم به ذکر است که اکستندر در ایران موفق به دریافت گواهینامه وزارت بهداشت درمان شده است ،  به طور کل پس از مراجعه به پزشکان این دستگاه به مبتلایان مشکلات جنسی تجویز می شود.

تحریک رشد بافت های بدنه آلت تناسلی با این دستگاه باعث افزایش طول و قطر می شود ، اما سوالی که مطرح می شود این است که این افزایش چه مقدار است؟ آن قدر کم است که به چشم نمی آید یا به گونه ایی رشد خواهد کرد که نمای آن از شلوار موجب تمسخر ما شود ؟ خوشبختانه به کمک بافت های آلت و به میزان کشش آن میانگین افزایش طول بین ۳ الی ۴ سانتی متر است و قطر آن معمولا ۱ الی ۱٫۵ سانت رشد خواهد کرد و علاوه بر آن به هیچ وجه عقلانی نیست که افراد دارای آلت تناسلی استاندارد از این دستگاه استتفاده کنند.

هدف از این روش تحریک رشد بافتهای بدنه آلت است که منجر به افزایش طول آلت تا ۳ الی ۴ سانتی متر و تاثیر در افزایش دور آلت تا ۱ سانتی متر میباشد . این دستگاه به هیچ وجه از روی شلوار مشاهده نمیگردد ، افزایش سایز ایجاد شده با این دستگاه دائمی بوده و برگشت ناپذیر است.

متاسفانه میانگین طول آلت مردان آسیایی پایین می باشد پس بهتر است با تمسخر نگوید : اکستندر چیست ، زیرا از هر ۱۰ نفر ۵ نفر آلتی بین ۹ تا ۱۲ سانتی متر دارند ؛ کشش جز بی خطر ترین سبک های افزایش طول آلت تناسلی برای مشکل کوچک بودن آن است همچنین ناگفته نماند اعراب از گذشته تا به امروز روشی مشابه اکستندر دارند که پایه و روش آن بر اساس کشش است.

مردان آسیائی یکی از نگران ترین نژادها در مورد اندازه آلت خود هستند . متوسط اندازه آلت مردان آسیائی ۱۳ سانتیمتر است . کشش یکی از موثرترین و بی خطرترین روشها است که میتواند مشکل این عده را برطرف کند تا بتوانند روابط جنسی خوبی داشته باشند .

در بین اعراب نیز تکنیکی به نام جلکینگ وجود دارد که سالهاست نسل به نسل منتقل میشود و اساس کار آن بر پایه کشش است.

سن مناسب برای استفاده از این دستگاه از ۱۸ سالگی به بعد است زیرا رشد آلت تناسلی تا رسیدن به این سن تقریبا متوقف خواهد شد و زمانی که از این دسگاه استفاده می کنید تقریبا از رشد آلت خود نا امید شده اید و به دنبال درمان هستید ، اکستندر دارای گواهینامه هایی از قبیل ایزو ۲۰۰۳ و گواهینامه معتبر سی ایی اروپا نیز می باشد.

آیا اکستندر معایب و عوارض دارد؟

غالبا پزشکان از این تیپ از دستگاه های اختراع شده نه تنها حمایت نمی کنند بلکه به مردم توصیه می کنند که به هیچ وجه از آن ها استفاده نکنید ، اما از آن جایی که تاثیرات این دستگاه واقعا عملی بوده و بسیاری از مردم را توانسته درمان کند پزشکان هم با استناد بر گواهی نامه های موجود و تاثیرات صحیح و عوارض کم اکستندر ملزم به تجوییز آن برای مبتلایان به این بیماری شدند.

همه مردم بر این اصل آگاه هستند که اغلب لوازم درمانی عوارضی دارند ، در توضیحات این دستگاه بسیار تاکید شده که استفاده از آن هیچ عوارضی ندارد و نوشتن این گذاره که بی عوارض است دال بر این موضوع نیست که کاملا بی ضرر می باشد و همین گذاره زمینه ساز ساخت نمونه های تقلبی در کشور ما است پس سعی کنید از نمونه های استاندارد با بارکد مخصوص کشور سازنده خریداری کنید تا گرفتار سود جویی افراد نشوید.

در نتیجه نگاهی تفصیلی به چند مورد از کاربرد اکستندر می اندازیم : افزایش دهنده قطر و طول آلت تناسلی ، عامل خون رسانی صحیح در حالت نعوذ ، افزایش لذت به هنگام ارگاسم و در آخر این دستگاه باعث افزایش اعتماد به نفس هنگام رابطه جنسی می شود.

خواننده گرامی شما می توانید همین حالا دستگاه اکستندر مگنت دار را از فروشگاه روشا طب خریدای نمایید .

 

اکستندر از شیوه درمان تا مزایا و معایب was last modified: دسامبر 17th, 2018 by Webnita
اشتراک گذاری با شما !

12 پاسخ به “اکستندر از شیوه درمان تا مزایا و معایب”

 1. میثم گفت:

  اکستندرا خطر ندارن ؟ .. الان این دستگاه روی آلت نصب میشه سنگینی روی آلت نمیاره ؟؟ و یه مورد اینکه وزنش چقدره ؟

  • roshatebadmin گفت:

   دوست عزیز شما در حالت ایستاده یا راه رفتن از این دستگاه استفاده نمیکنید .. روزی دو مرتبه به مدت ۱ الی دو ساعت دستگاه رو روی آلت تناسلی قرار میدین تا تاثیرش رو بزاره
   درباره وزنش حدود ۲۰۰ گرم میشه

 2. مرتضی گفت:

  سلام
  قیمت این دستگاه چنده و چه طوری میشه تهیه اش کرد ؟

 3. امیر گفت:

  سلام خسته نباشین.
  راستش آلت من ۱۳ سانتی متر هستش و
  این دستگاه تا چند سانتی متری آلت رو افزایش میده.
  چقدر وقت لازمه تا این دستگاه اثرش رو بزاره؟
  بعد افزایش طول آلت با استفاده از این دستگاهه محدودیت داره یا نه.
  خیلی خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین…

  • roshatebadmin گفت:

   سلام دستگاه اکستندر بیشتر برای رفع شلی و کجی آلت استفاده میشه اما به طور طبیعی باعث افزایش سایز ۲ الی ۳ سانتی هم میشه
   اگر برای افزایش قطر و سایز الت میخواید از وکیوم استفاده کنید : لینک محصول
   دوره درمانشم ۶ ماهه هستش …. استفاده از اکستندر و وکیوم هیچ محدودیتی نداره … و جز وسایل توانبخشی جنسی آقایان محسوب میشه که مجوز وزارت بهداشت و درمانم داره

 4. سبحان گفت:

  سلام وقت بخیر
  من که گیج شدم آخر کدوم دستگاه بهتره ؟ وکیوم یا اکستندر؟ تو سایت های زیادی چرخیدم هر کدوم یه نظری دارن (شاید هم به خاطر فروش محصولاتشونه) من وکیوم و تهیه کردم با روغن خراطین خوب استفاده میکنم روزی ۲ بار هر دفعه نیم ساعت…ولی فقط زمان استفاده سایزش بزرگه … بعد از استفاده به حالت قبل برمیگرده!!یه دکتری هیچکدوم اینا تأثیر داىمی نداره….. میشه منو راهنمایی کنین ؟ لطفأ

  • roshatebadmin گفت:

   سلام
   اول اینکه دوره درمان وکیوم ۶ ماهه هستش .. روزی دو بار استفاده هم نیازی نیست و فقط ۱۰ دقیقه نیازه … شما تا ۳ ماه اول هم تاثیرش رو کم میبینید …
   مثل بدنسازیه .. مثل ورزشه … هیچ بدنسازیه یه روزه هیکل نمیسازه بنابراین باید براش وقت بزارید
   دوما اینکه دستگاه اکستندر بیشتر برای رفع شلی و کجی آلت استفاده میشه اما به طور طبیعی باعث افزایش سایز آلت هم میشه
   اما وکیوم بیشتر فقط برای افزایش استفاده میشه و ۳ سانت به طول و ۲ سانت به قطر اضافه میکنه

 5. سج گفت:

  سلام کالارو به شهرستانها هم ارسال میکنید؟
  ادم روش نمیشه از اداره پست بگیره
  شهرستان محیطش کوچیکه همه همو میشناسن!! 🙁

  • roshatebadmin گفت:

   سلام
   نه عزیز بسته بندی ما محرمانه هستش .. حتی اداره پست هم موقع تحویل متوجه محتویات بسته نمیشه … شهرستان اگر هستید باز هم همینطور

 6. Cr7 گفت:

  سلام فقط ایرانیشو دارین؟
  یا مدل خارجیشو هم دارین
  مرسی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان