انواع کاندوم های زنان بازدید ۵۳۷

کاندوم زنان چیست؟

کاندوم زنانه انواع های متفاوتی دارد از معروف ترین ان می توان به اس تی دی ها اشاره کرد که جایگزین منظم برای کاندوم های دیگر هستند .کاری که یک کاندوم زنانه انجام می دهد تقریبا همان کاری کاندوم مردان انجام می دهد با این تفاوت که به جای رفتن به الت تناسلی در داخل واژن قرار میگیرد که با این قرارگیری باعث جلوگیری از بارداری و حفاظت عالی از واژن می شود .

این کاندوم ها بیشتر به نام انحصاری اس تی دی به بازار عرضه می شودکه به برای حفاظت از واژن استفاده میشود .واین که عملکرد این نوع کاندوم ها به طوری است که همان حس واقعی رابطه جنسی را داراست با این تفاوت که چیزی قرار نیست درون واژن ریخته شود.

کاندوم زنانه چگونه کار میکند

کاندوم ها اغلب از پلاستیکی نرم درست می شوند که در داخل واژن قرار می گیرد و پوششی ایجاد کرده که مانع ورود اسپرم به داخل واژن می شوند . این کیسه های پلاستیکی گاه نیرولی هستند ینی بسیار نرم که مانع رسیدن اسپرم به تخمک میشود اگر اسپرم به تخمک نرسد؛ هیچ فعل وانفعالی صورت نگرفته واسپرم نمی تواند تخمک را باردار کند . البته باید در نظر داشت که علاوه برمواد ذکر شده کاندوم زنان باعث حفاظت بدن  از عفونت هایی می شود که ازراه جنسی منتقل می شوند و به عدم  بروز این عفونت ها کمک میکند

ایا کاندوم های زنان کنترل کننده تولد هستند؟

کاندوم های زنان کنترل کننده تولد نیستند ؛اما خطرات ناشی از ابتلا به عفونت های منتقله ازراه جنسی را کاهش می دهند اس تی دی خانم ها برای جلوگیری از رسیدن ویا تماس اسپرم با تخمک بوده وهرگونه تقدیر وشانس را کاهش میدهد کاندو زنان راحتی وکنترل را ارائه می دهد .

کاندوم زنان را به راحتی می توان به صورت انلاین در فروشگاه ها و مراکز تنظیم خانواده و… پیدا کرد فقط شما برای خرید به یک نسخه یا یک شناسه احتیاج دارید ان ها انواع بسیار کوچک وقابل و قبول هستند، برای جلوگیری از فاجعه های بزرگ …

از انجایی که اغلب کاندوم ها بروی الت تناسلی قرار میگیرد وقابل استفاده است بسیاری از زنان دوست دارند که یک کاندوم وجود داشته باشد وبه وسیله کاندوم امیزش کنند .

کاندوم زنان

کاندوم خانم ها به شما اجازه می دهد که سلامت جنسی خود را بر عهده بگیرید و حتی در بعضی از مواقع شاید شریک زندگی شما نمی بخواهد که کاندوم استفاده کنید هنوز هم می توانید از خود محافظت کنید .

مردان نیز از کاندوم زنان حمایت می کنند

کاندوم زنانه فقط خاص ومنحصر به فرد به زن است ولی مردان از این نوع کاندوم ها حمایت میکنند تحقیقات نشان می دهد روابط حفاظت نشده موجب میشود که دوقلو ها به تانگو برسند و این که این نوع کاندوم برای الت تناسلی تنگ نیست و حساسیت و حس ناخوشایند مثل کاندوم مردانه را ندارد بعضی از مردان این فرصت را برای به اشتراک گذاشتن مسئولیت حفاظت دو گانه در نظر می گیرند از طرف مقابل قدر دانی می کنند .

 کاندوم زن می تواند لذت جنسی را افزایش دهد؟

یک راز “سکسی” درباره کاندوم های زنانه این است که بسیاری از زنان و مردان متوجه می شوند که این محصول می تواند صمیمیت و لذت را افزایش دهد .

برخی از کاندوم های زنان از مواد انتقال دهنده گرما ساخته شده اند که می تواند طبیعی تر از کاندوم های لاتکس باشد بر خلاف کاندوم های مردانه . با استفاده ازاین نوع کاندوم ها مردان میتوانند در حالتی که همسرشان باردار است وارد رابطه شوند و با یک دیگر رابطه عاطفی خوبی را شکل دهند ..

انواع مختلفی از کاندوم زنان وجود دارند که که برخی از انها بدون لاتکس هستند بیشترین کاندوم موجود و محصولات مرتبط را می توان در بازار های ایالات متحده دید . این عمل برای بهبود پذیری و کاهش هزینه و ویک فرایند متمرکز است.

کاندوم برای مردان و زنان مهم است!

کاندوم زن می تواند یک فرم مقرون به صرفه از محافظت باشد. کاندوم خانم ها اغلب گران قیمت است  اما همان طور که میدانید، پیشگیری بسیار بهتر و عاقلانه تر از درمان است و هزینه صرف شده برای ان خیلی مقرون به صرفه از درمان اچ ای وی است.

تحقیقات به عمل امده در چندین کشور نشان می دهد که در صورت استفاده مکرر از کاندوم زنان به روش های مختلف خطر مبتلا به حاملگی ناخواسته را افزایش می دهد. پس به یاد داشته باشید یک کاندوم مردانه یا زنانه را دوبار استفاده نکنید؛ زیرا این موجب پارگی و خطر بارداری میشود.

روز جهانی کاندوم نیز برای هر چه سریع تر رسیدن این محصول به دست  افراد نام گذاری شد. با این کار دسترسی زنان به کاندوم و استفاده از آن به طرز چشمگیری بهبود یافت.

پی نوشت

شرکت های بزرگ بهداشتی با تولید کاندوم ها در سراسر جهان توانستند بسیاری از بیماری های عفونتی وارد شده بر روابط جنسی را از بین ببرند و وخطر ابتلا به این بیماری ها را تا حدامکان پایین بیاورند . کاندوم ها محافظت کنندگان خوبی در روابط جنسی هستند . وبا قرار گیری در داخل واژن حس خوبی را در روابط  بین  زوج  ها برقرار می کنند  و باعث رضایت مندی دو طرف در رابطه جنسی میشوند .

باید در نظر داشت برخی از کاندو ها بدون لاتکس هستند پس سیع کنید از یک کاندو یک بار استفاده کنید زیرا استفاده مکرر از یک کاندوم به روش های مختلف خطر ابتلا به بیماری های عفونتی را بلا برده ونیز خطر مبتلا شدن به بارداری را در خانم ها افزایش میدهد.

کاندوم زنان

کاندوم زنان در طبقه بندی قیمت جزئی از گران قیمت ها هستند ولی یک پوند ارزش آن را دارد تا صرف شود برای کاهش بیماری های خطر ناک  مثل ایدز…

انواع کاندوم های زنان was last modified: دسامبر 20th, 2018 by Webnita
اشتراک گذاری با شما !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان