استفاده از قرص تاخیری ، هرگز ! بازدید ۲۹۹

به طور کلی آقایانی که دچار اختلال در نعوظ و یا زودانزالی هستند به سمت قرص های تاخیری می روند . مشکلات جنسی برای آقایان نسبت به خانمها بیشتر است و همیشه باعث نگرانی آنها می شود .

با بالا رفتن سن این مشکلات بیشتر خودشان را نشان می دهند تا آنجایی که آقایان نیاز به دکتر رفتن را احساس می کنند اما به دلیل شرم و نگاه اجتماعی به این مسله از رفتن به مراکز درمانی خودداری می کنند . زود انزالی به مراتب شکل های گوناگونی دارد که بعضا مشخص نمی کند که همیشه چگونه اتفاق می افتد . شاید فرد در حالت دراز کشیدن باشد و این مشکل برایش پیش بیاید و عملا پیش بینی آن امکان پذیر نیست .

زود انزالی بر اثر اختلال در نعوظ ، دیابت ، مشکلات قلبی ، فشار خون بالا، عدم تعادل هورمونی ، پروستات ، عوارض بعضی از داروها مثل داروهای ضدفشار خون و روانگردان ، اضطراب، افسردگی و عدم اعتماد به نفس ایجاد می شود .

تمامی قرص های تاخیری عوارضی در پی دارند . یکی از دلایلی که امروزه مردانی بیشتری روی به این قرص ها می آورند عدم مراجعه به پزشک و شرم از مطرح کردن مشکل خود پیش دیگران هستند . مسلما استفاده از هر گونه قرصی بدون مشورت پزشک کار بسیار خطرناکی است مخصوصا اگر قرص آن جز قرص های نااشنا باشد . طبیعی است هرکسی در طول زندگی خود قرص آدلت کلد را برای رفع بیماری سرما خوردگی مصرف خواهد کرد اما قرص های تاخیری همیشگی و برای همه نیستند پس لذا در استفاده از آنها باید نهایت دقت را کرد که دچار مشکلات بدتری نشوید .

قرص های تاخیری مشکلات زیادی دارند که بعضا خیلی از آنها در مدت زمان کمی رخ می دهند اما همیشه اینطور نیستند . در این مقاله همراه سایت روشا طب باشید تا تعدادی از این مشکلات را با شما بازگو کنیم .

زود انزالی که یک بیماری شایعه در مردان بوده که امروزه راه حل کامل و دقیقی برای آن ارائه نشده است . اگر به نزد پزشک بروید محال است که بخواهد برای شما قرص های تاخیری بنویسد مگر اینکه در سن و سال خاص باشید و یا تجربه مصرف این قرص ها را در اشخاص مختلفی دیده باشد و از موثر بودن آن اگاهی کافی داشته باشد .

 

عوارض کلی ناشی از مصرف قرص های تاخیری

ابتدا فرد مصرف کننده قرص دچار هزیان هایی خواهد شد که از نظر طبیعی است اما اگر کسی خوب دقت کند متوجه رفتارهای غیر عادی او خواهد شد . پس از کمی هذیان گویی عارضه بعدی بدن درد است .

اینکه قرص های تاخیری چگونه یکبار بدن را منبسط و فشرده می کنند خود جای سوال است . پس باید این دقت را داشته باشیم که این قرص ها خیلی می توانند خطرناک باشند . همچنین از دیگر عوارض استفاده از قرص های تاخیری که بسیار هم شایع شده ، سردرد است که میزان قابل توجهی نیتریک اکسید موجود در خون را تغییر می دهد .

کمردرد و احساس نداشتن ادرار و مدفوع هم از جمله سایر عوارض دیگر این دارو می باشد .بهتر است در این مواقع آب بسیار زیادی بنوشید و تا حد امکان سراپا نایستید . دراز بکشید و کمی جرعه آب بنوشید و سعی کنید به چیزی فکر نکنید . انجام فعالیت های بدنی بعد از مصرف این قرص ممکن است شدت عوارض را بیشتر کند .

اگر شدت سرگیجه و یا سردردتان بیشتر شد حتما به پزشک مراجعه کنید . به علت تغییر میزان قابل توجهی نیتریک اکسید موجود در خون سرگیجه های کوتاه مدتی به سراغتان خواهد آمد . به موقتی بودن برخی از این عوارض بی توجه نباشید . همیشه یک عارضه ، عارضه دیگری را در پی دارد .

ناتوانی در دیدن از دیگر عوارض مصرف قرص های تاخیری

فرد مصرف کننده قرص پس از چند ساعت اشیا دور را تار می بیند . این حالت در کنار سایر عوارض این دارو ممکن است اینطور بنظر برسد که فرد بیمار شده و از لحاظ روحی حال مناسبی ندارد . اما مشکل تاری چشم کاملا جدی است و باید حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید .

هیچوقت به تنهایی در مورد حال بیمار تصمیم گیری نکنید . استفاده از هرگونه قرصی بدون مشورت پزشک کاملا کار اشتباهیست و عوارضی در پی خواهد داشت .

رژیم غذایی و تغییر دستگاه گوارشی

بعد از مصرف این دارو بی میلی و کم اشتهایی به سراغتان می آید و پس از آن نباید گوشت پرچرب مصرف کنید . همچنین مصرف نوشیدنی الکلی به همراه این دارو بسیار خطرناک است.

سایر عوارض ها

پریاپیسم (یا نعوظ مانا)

مشکلات شنوایی

مشکلات بینایی یک چشم

سرخ شدن قسمت هایی از پوست بدن مخصوصا در شکم

گرفتگی و یا آبریزش بینی به مدت کم

سرگیجه و سردرد شدید

تداخل غذایی یا برهم خوردن اشتها میان خوردن

کم خونی پس از ۱۰ ساعت 

زخم معده پس از ۱۵ ساعت

بیماران مبتلا به ناراحتی های قلبی، مشکلات چشمی، و کلیه کسانی که حساسیت های شدید دارند غیر مجاز است .

در بیماران قلبی و بیمارانی که مبتلا به کمبود فشارخون هستند مصرف قرص تاخیری باید با احتیاط انجام شود .

بیمارانی که نسبت به اسانس‌های گیاهی حساسیت نشان می‌دهند، می‌بایستی این دارو را با احتیاط مصرف نمایند.

برای درمان بیماری‌های جنسی روش‌های متفاوتی وجود دارد؛ ازجمله این روش‌ها می‌توان به مراجعه به پزشک ارولوژ و یا حتی متخصصین سکس تراپی مراجعه کرد.

 

مقاله ای در رابطه با تقویت میل جنسی با طب سنتی ؛ از گذشته تا امروز بخوانید.

شاید این محصول به کارتان بیاید : دستگاه وکیوم مردانه برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه 

بیشتر بدانید : حقایق جنسی و زناشویی جالب 

استفاده از قرص تاخیری ، هرگز ! was last modified: می 1st, 2019 by roshatebadmin
اشتراک گذاری با شما !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشاوره تلفنی رایگان